Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Ti miben vettetek...

Paleosok! Ti miben vettetek észre változást mióta ezt az életmódot követitek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy valakinek megszűnt egy hosszútávon fennálló betegsége, vagy sokat fogyott, közérzet, szebb bőr, haj, vagy pont az ellenkezője, ilyesmik érdekelnének, mert elég erősen gondolkodom rajta, hogy én is belevágok ebbe az életmódba.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. szept. 27. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 1 éve paleózom, - 30 kg, pikkelysömöröm, ami majd' tokától-bokáig ellepett, elmúlt (1-2 apró anyajegy méretű pettyem van, mert nem mindig tudok paleósan étkezni), Cluster fejfájásom megszűnt (ez egy brutális fejfájás, már-már az öngyilkosság is jobb lett volna közben), tele vagyok energiával, a magas vérnyomásom is elmúlt (ha félreeszek magas lesz), nulla pattanás.

Hirtelen talán ennyi.

2013. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Engem is érdekel ez a Paleo téma .. én ismerősöktől csak pozitívumokat hallottam!
2013. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!