Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Ti miben vettetek...

Paleosok! Ti miben vettetek észre változást mióta ezt az életmódot követitek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy valakinek megszűnt egy hosszútávon fennálló betegsége, vagy sokat fogyott, közérzet, szebb bőr, haj, vagy pont az ellenkezője, ilyesmik érdekelnének, mert elég erősen gondolkodom rajta, hogy én is belevágok ebbe az életmódba.

Előre is köszi a válaszokat!



2013. szept. 27. 16:00
1 2
 1/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
85%
8 hónap eredménye: 24 kiló minusz, a krónikus arcüreggyulladásom szignifikáns javulása, Jobb közérzet,több energia, vállaim fájtak elég sűrűn, ez teljesen megszűnt. Vérképet nem csináltattam még, csak kíváncsiságból lehet hogy kéne.
2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Másfél éve vagyok paleós. Azért kezdtem bele, mert a férjemmel belevágtunk a baba-projektbe, de nem sikerült és az orvos is közölte, hogy kb esélytelen, hogy terhes leszek valaha is, mert nincsenek érett petesejtjeim. A neten egy hasonló problémával küzdő lány mesélte, hogy neki ez bevált. 1 hónapja voltam dokinál és úgy néz ki babát várok :) Ő is meglepődött :) Nekem ennyi bőven elég lenne pozitív "mellékhatásnak", de emellé még jött kb 20 kiló fogyás, eltűnt pattanások, aktívabb élet. Csak ajánlani tudom :)
2013. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességi cukorbetegségem lett, ami szülés után is megmaradt és olyan súlyos volt, hogy inzulinnal kellett magam oltanom. 1 éve paleozok, elhagytam az inzulint, már csak gyógyszert szedek a cukrom miatt. Valamint a magas vérnyomásom elmúlt és fogytam 45 kilót (terhesség előtt 85 voltam, utána 103, most meg 58 és 170 cm magas vagyok). És bár először nagyon pattanásos voltam, amikor elkezdtem a diétát (biztos a magoktól), ma már egy sincs. És nem vagyok folyamatosan álmos, fáradt. Régen ez mindig nagy gondot okozott. De nagyon olvass utána, mielőtt belevágsz! Szendi Gábor könyveit nagyon ajánlom.
2013. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az utóbbi 2 évben rettenetesen puffadt a hasam délutánonként.

de ilyen 8-10 centiket kerületben,lemértem rendesen fájdalmas volt.

1 hónap paleo után teljesen megszűnt,kevésbé vagyok fáradékony és aluszékony napközben.

2013. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hűűha! Gratulálok az eredményeitekhez!:)

Nekem elég erős bőrproblémáim vannak, ekcémás, pattanásos arcbőr, most az arcomra pigmentfoltok jöttek ki (fogalmam sincs mitől és az orvosoknak sincs lövése), emellett gyakran jön ki az árpa a szememre, és mivel sok jót hallottam a paleo-ról gondolkodom rajta, hogy elkezdem én is, hátha elmúlnak ezek a gondjaim, mert már lassan tönkreteszik az önbizalmamat...

2013. szept. 28. 10:53
 6/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
A pigmentfoltokat helyre nem hozza, de talán több nem fog kialakulni. A többire viszont (ekcéma, akne) biztosan jó. Próbáld ki nyugodtan. Elfelejtettem hozzátenni, hogy az arcbőrömön is javított, elvétve jön csak ki egy két pattanás a bőrömön néha.
2013. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ezek nem velem született pigmentfoltok, hanem ezek most alakultak ki kb másfél hónapja(valamitől), és csak gondoltam segíthet rajta a paleo, mert iszonyat csúnyák, és pont az arcomon :S
2013. szept. 29. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fittebb, energikusabb vagyok.
2013. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Julie S ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__paleo-dieta__48443..

A 8. válasz második felében vannak az én tapasztalataim. Nem írnám le most újra. :)

2013. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) már kedd óta én is elkezdtem a paleot és már most érzem, hogy sokkal több energiám van(még mindig érzem a fáradtságot, de már határozottan jobban érzem magam).Jó ég mi lesz később?!:D
2013. okt. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!