Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétával milyen gyorsan...

Showmesthing kérdése:

Paleo diétával milyen gyorsan tudok leadni kb.8-10 kiló zsírt?

Figyelt kérdés
Reggelente futok 45 percet, délután pedig súlyzós edzés és kardió. Ha diétázom nagyon gyorsan lemennek rólam a kilók, viszont nagyevő vagyok és ezért életmódot szeretnék váltani, hogy elkerüljem a jojó-effektust. Sulikezdésig durván 3 hét vanszerintetek mennyit tudok fogyni adddig ilyen edzéssel és kemény paleoval(amint nem rövidtávra tervezek)?

2013. aug. 13. 22:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Masreszt meg kb egy marek mandulat eszek az nem hiszem h. Olyan irtozatosan sok lenne
2013. aug. 14. 15:46
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
És fogyni akarsz vagy ilyen divat hülyeségekkel foglalkozni, mint a paleó?
2013. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nemtom sztem paleot us lehet egeszsegesen csinalni. De igen fogyni, es sztem az ember elete vegrig el tudna elni szenhidrat nelkul
2013. aug. 14. 15:51
 14/20 A kérdező kommentje:
Raadasul az inzulinrezisztenciamhoz meg a oajzsmirigy gondjaimhoz jol jon a tej meg gabona mellozese
2013. aug. 14. 15:52
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Ja szerinted :D... És akkor mégis mit szeretne enni a nagyságos asszony?

Hagyd a fenébe ezt a retek paleót, mert nem vagy hozzá elég művelt az ételek összetételének terén.

Az inzulinrezisztenciához meg a pajzsmirígy gondokhoz meg nem tudom hogy jön a tej meg a gabona...

Eláruljak egy titkot?

A valóban működő étrendekben nincsen se tej se olyan gabona ami megdoná az inzulinszintet.

Ami megdobja az inzulin szintet azok a gyors szénhidrátok, mint a fehér kenyér meg a cukros dolgok és mivel elkényelmesedett életmódunkban nincs hova elfogyjon gyorsan elraktározódnak az energiatár meg már megint üres és éhes vagy.

Eredményesen fogyni kb 1kg/hét. Ez baromi gyors ahhoz képest, hogyha valaki izmot akarna felszedni az 1kg/hónap. Az elején... aztán csökken.

Az edzésről meg annyit, hogy gyakran látom, hogy a husimusi kisasszonyok nagyon szeretnek 2 kilós súlyokkal "majdmegszakadni". Ha eredményt akarsz akkor oda kell tenni magad. És ne aggódj sosem leszel terminántor, mert egy kicsit jobban odateszed magad a súlyzós edzésen.

És ne legyen egy nap a kardió és a súlyzós edzés. Főleg ne reggel futással mert az egész folyamat kontra produktív lesz. Nekem elhiheted, 5 éve foglalkozom a helyes táplálkozás és edzés módszerével.

HA a legtöbb ember kicsit utánaolvasna vagy venné a fáradtságot és megkérdezne egy hozzáértőt akkor nem születnének a falásrohamos kérdések meg az 500 kalóriás étrendek aztán meg a kötényhasas meg a fogytam ötöt visszahíztam 8at kérdések.

2013. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Julie S ***** válasza:
100%

Hát, itt aztán igen sok paleós tanácsot kaptál...


3 hét alatt ne várj nagy fogyást, bár ennyi edzés mellett a fene se tudja. Nekem anno másfél hónap alatt ment le 10 kg mindenféle edzés nélkül (és utána be is lassult a fogyás), de én csak egy vagyok a sok paleós közül és van akinek ennél több idő kellett ennyihez.


Ha nem rövidtávra tervezed a paleót, akkor egyszerűen csak vágj bele és meglátod, mennyit változik a súlyod tőle. Viszont edzés mellett egyél rendesen, mert kaja nélkül senkinek nincs elég energiája.


Amúgy nem tudom, mi a gond a disznóhússal meg a kolbásszal. Én évek óta eszem ezeket és nem változtak tőle a kilóim. És egészségromlást sem tapasztaltam tőlük. Sőt paleo előtt is ettem mindkettőt.

2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 nagyontamas ***** válasza:

Kedves kérdező, a kérdésfelvetésedből látszik, hogy nagyon fiatal vagy. Gyorsan lehet fogyni, de annak ára van. Ne kösd a fogyásodat határidőhöz!

Mennyi idő alatt szedted fel azt a 8-10 kg zsírt? Ugye nem 3 hét alatt?

Folytasd amit elkezdtél, mert jó úton jársz, és gondolkodj hosszú távon!

A palora olyanok mondanak ítéletet, akik nem, vagy felületesen próbálták. Én vén vagyok hozzád képest, mint az országút, már szinte minden diétát kipróbáltam.

A paleo-t 9 hónapja csinálom, az egészségemet mérhető paraméterek alapján (vérnyomás, vércukorszint, stb)rendbe tette, és mellesleg 9 kg-tól úgy szabadultam meg, hogy soha nem éheztem, 10 tojásos rántottából, 2 tojásos is bőven elég lett.Te keményen sportolsz mellette, biztos gyorsabban érsz célba! Sok sikert és jó egészséget kívánok neked!

2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 18:31

Csak annyi a baj vele, hogy mikor szigorúan paleósan étkeztem, de ettem disznóhúst, kolbászt, zsírban pároltam a zöldségeket 3 hónap alatt híztam 3 kilót, nemhogy fogytam volna...

2013. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagyontamasnak is!:)
2013. aug. 15. 10:23
 20/20 Julie S ***** válasza:
#18: Ez azért érdekes... én még mástól ilyet nem hallottam. Te lehet, hogy valami különleges eset vagy, vagy valamire nem figyeltél és végül erre fogod. Nem tudom mi az igazság, de mindenesetre ez azért elég furának tűnik. Én 2009 vége óta kezdtem a paleót és azóta olvasgatom mások tapasztalatait is, és ezek alapján tartom ezt furcsának. De semmi sem lehetetlen, csak akkor is érdekes és nem biztos, hogy általánosítható.
2013. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!