Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 89 kiló vagyok, fogyhatok a...

89 kiló vagyok, fogyhatok a 180-200 grammos szénhidrát diétával? Nem rossz a kenyér vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem rossz a kenyér vacsorára ?
2011. szept. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2011. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem! Ha fogyni akarsz,akkor max!!! 140-et egyél.
2011. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mi a fene az, hogy max 140-et egyen? Honnan ismered te a genetikáját, honnan tudod, mennyire aktív, mit és hányszor sportol, stb.?

A kenyér meg SZAR vacsorára. Esetleg teljes kiőrlésű mehet reggel és edzés után, este csak fehérje, és rostos zöldség (brokkoli a legjobb).

2011. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 90 kilósan nem számolnám a szénhidrátot így külön, mondjuk én 70kilósan meg 56 kilósan sem számoltam...

Még mindig azt vallom, hogy nem lényeg mit eszel, ha az összkalóriába jó és nagyjából mindenféle van benne.

Amikor fogyóztam csomót ettem pirítóst fehér kenyérből, aztán úgy is fogytam. Este is, ha nagyon éhes voltam, pirítós volt a nyerő. El voltam vele reggelig, tudtam aludni.

2011. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Azért írtam 140-et,mert fogyni akar,egyszerű. Miért? Te ismered? Gondoltam,ha én elvagyok 80-nal, más is fogyhat 140-nel.
2011. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz, drága utolsó. Ha ennyire nem értesz hozzá, kérlek, ne adj tanácsokat.
2011. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti. Ha gondolod,törlöm is a regisztrációmat,olyan kártékony vagyok. Jó?
2011. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval ?
2011. szept. 2. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval olvass többet, mert 0 információval nem tudunk mit kezdeni.
2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!