Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Két csalónap egymás után belefér?

Két csalónap egymás után belefér?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el a kcalokat számolni, az eddigi 2500-3000 helyett 1200-1400-at. Plusz étkezés előtt almaecet.


De most hogy jön a húsvét, hazalátogatok a csalàdhoz, és jön a "zabálás".

Szokásosan Vasàrnap lesz a csalàdi összejövetel mamàméknál, ahol mindig 3 fogás plusz desszert van. A mostani: leves, tejszìnes csirkemell, feketehegyi. Plusz legalább 3 féle köret, saláták és szimtén minimum 3 féle süti. A sütikkel nincs nagy gond, cukorbeteg vagyok, azt meg tudom állni hogy nagyonmax 2 szeletet eszem. Na de a többi kaja... alapból sem bírok nagy adagokat enni, de azért ilyen összejöveteleken több kaja lemegy. Na meg nem fogom mérleggel méregetni a kaját a többiek orra előtt. Szóval az a nap már mindegy.

De hát ott a hétfő is. Főtt sonka, főtt tojàs, finom zsúrkenyér... nem hiszem hogy aznap meg tudom állni hogy alig egyek valamit.


Szerintetek ez belefér?

21/L 163 cm, 73 kg


2018. márc. 30. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A te fogyókúrád, én ilyen súllyal, cukorbetegen nem iktatnék be egy csalónapot sem.
2018. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan beiktathatsz most 2 ilyen napot.

Hízni biztosan nem fogsz ennyitől, utána meg ha folytatod a diétádat max jövő héten nem fogsz fogyni semmit, bár ez anyagcserétől függ, az is lehet, hogy felgyorsul a zabálástól és pont hogy könnyebb lesz utána a fogyás.

Szóval nyugodtan ünnepelj, havi 1-2 csalónap amúgy is belefér, sőt, ajánlott is mindenkinek nagy ritkán elengedni magát.

2018. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

2 nap nem sok vizet zavar, gondolom, nem eszel 4-5-ször annyit, mint máskor (van, aki képes rá, nem is értem).


De ne zabálj, nem egészséges, a testednek ilyenkor se kell több, sőt, ha ilyenkor nem edzel, máskor meg igen, akkor kevesebb.


A hétfő? Tojás, sonka, remek fogyós ételek, persze a kenyérrel óvatosan, bár cukorbetegként eleve nem erőltetném azt. Miért kéne alig enned?

2018. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!