Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reális? Elérhetem így a...

Reális? Elérhetem így a célom? Jó új életmódnak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a 170 centis magasságomhoz 64 kilógramm. Világéletemben sportosabb voltam, de az utóbbi időben elpunyultam, és ez meg is látszik már rajtam, ezért életmódot szeretnék váltani. Heti 6szor 25 perces kardió edzés+nyújtás, plussz még saját testsúlyos gyakorlatok a hét minden napján, hogy meg legyen a mozgás. Mindemellé 1300 kalória lenne a megcélzott napi mennyiség. Milyen makrókat ajánlanátok? Hány százalék legyen a CH, mennyi a zsír, illetve a fehérje? 50-25-25 %-os arány megfelelne? Vagy túl sok a CH? Célsúlyom az nincs, esztétikailag szeretnék változtatni a testemen úgy, hogy elfogadjam, és megszeressem. Ezzel a kalóriamennyiséggel és mozgással le tudom dolgozni a felesleget? Havi 1-2 kg zsírt így leadhatok? Vagy kevesebbet?

2018. febr. 4. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy ilyen oldal: [link]

Kiszámoltam Neked, de Te is meg tudod nézni, hogy mennyi az alapanyagcseréd, mennyi kalóriára van szükséged, ha súlyt szeretnél tartani/csökkenteni/növelni. Be tudod állítani a dolgokat.

Egyébként a mozgás jónak tűnik, de az 1300 kicsit kevés sztem.

2018. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!