Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl kevés kalória?

Túl kevés kalória?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el fogyókúrázni és a kalóriabázis oldalt használom, mert egy rokonomnak bevált. 6-7 kiló a cél, amit le szeretnék adni, de 1166 kalóriát írt elő naponta. Nincs vele bajom, kitartó vagyok, de nagyon félek, hogy ez túl kevés és "éhező üzemmódba" kapcsol a szervezetem. Valaki, aki ért hozzá el tudna látni okos gondolatokkal ezzel kapcsolatban? Előre is nagyon köszönöm!
2015. márc. 10. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Mennyi a BMR_ed? Az alá lehetőleg ne nagyon menj, akkor leszel éhező üzemmódban.
2015. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bmr egy ökörség. És igen. Keves. 1400 1500 ala ne menj. Persze minőségi ételből ne édességből.
2015. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

#2!

Nem BMI! BMR!

2015. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a BMR-ed? (alapanyagcsere érték)

Ez alá ne menj! Inkább sportolj mindennap, és úgy okozz nagyobb kalóriadeficitet :)

2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!