Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy kistányér krumplistésztába...

Egy kistányér krumplistésztában kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs konyhamérlegem, így nem nagyon tudtam megnézni, hogy hány gramm lehet az egész, és ezután kalóriabázison kiszámolni, de a kalóriabázisos 700 kalória/adag rengetegnek tűnik, egy normális nagytányérnyi adagba tényleg annyi kalória van?

Ha igen akkor gondolom olyan 4-500 kalória lehetett a kistányér.


2015. márc. 9. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy neked mi számít kicsinek. Szoktak nagy meglepetések lenni, hogy kevesebbnek hiszi az ember aztán 2x annyi van benne. Ezért nem árt a mérleg. 1-2 ezer ft-ért már lehet kapni.

Egyébként simán lehet 700 kcl. Kalóriabázisra nem jellemző, hogy óriás adagokat ad meg alapnak.

2015. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én fogyókúra alatt nem eszek ilyen dolgokat.

Szerintem te se tedd, vagy ha muszáj akkor tényleg nagyon nagyon kicsit. A tészta és a krumpli nem a legjobb fogyókúrás étel. :)

De az ,hogy hány kalória van benne, függ a mennyiségétől,mekkora az a kistányér,stb...

2015. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1


Szerintem amit ma ettem egy kistányérral az minden embernek a normálnál kisebb adag lenne, lehet nem felakkora, de mindenképp kisebb, ami meg a lényeg, hogy a tavalyhoz képesti adagomhoz képest mindenképp kis adag.


Mérleget egyébként akarok venni, de max 2-3 nap múlva lesz rá alkalmam, addig meg néha elég nehéz megtippelni a dolgokat.


#2


Fogyásnál mindegy mit eszel, csak ne egyél többet x kalóriánál/nap. Tudom, hogy krumpli+tészta az elég sok kalória, és másféle kajából 3 adagot ehetnék ez helyett, de még ha 700 kalória is volt ez a tányér akkor is 1500 kalória alatt maradok ma egy nap, szóval igazából nekem nem nagyon számít mit eszek, csak a mennyiséget figyelem.

2015. márc. 9. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a kalória számít és ezt már ezerszer leírták a kalóriabázison is. Úgyhogy a minőségre is figyelj oda ha nem akarsz koppanni.
2015. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Második vagyok:)

Ha belefér akkor edd meg nyugodtan :) csak azért írtam mert én tuti nem enném, de ha neked jó akkor nyugodtan :) bár szerintem nem eszed mindennap egyszer belefér ;)

2015. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!