Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok volt mára? Kb mennyi...

Ez sok volt mára? Kb mennyi kalória? Reggel 1 guru ebédre kistányér babgulyás és túróstészta

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

egyél még!

ez igy kevés és guru helyett ehetnél mondjuk szendvicset.

2013. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nagyon is soknak érzem :D kb mennyi lehet? 1300?:/ 600at kéne ennem naponta így most szerintem a duplája lett :/
2013. ápr. 19. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

600at?? Oké hogy fogyni akarsz de akkor se 600al fogyjál már le.

Egyél egészségesen min.1500kalóriát!

Ezzel csak koplalsz és éhes leszel

Én is koplaltam elég sokáig és meglett az eredménye..

azóta ettem normálisan tehát mindent de most hónap eleje óta egészségesen étkezem, semmi cukros lisztes.

Te annyit megtehetnél hogy reggelire pl eszel egy szendvicset(teljeskiörlésű kenyérből,zsömléből) vagy rántottát tükörtojást, Tízóraizol valami gyümölcsöt ebédre eszel a másodikból kisebb adagot

uzsira valami zöldség vacsorára pedig túró vagy vmi ilyesmi :)

És sokat mozogsz.

Igy nehezebb de eredményesebb és egészségesebb!

2013. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ez sokkal több volt 1500nál?
2013. ápr. 19. 18:16
 5/9 poiu ***** válasza:
Nem tudom mi a manó a guru. De a babguláys jó, a tészta nagyon rossz, ha fogyni akarsz. Napi 600? Kevés, ez egyenes út a jojó rossz-rosszba.
2013. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem volt több 1500nál.. Szerintem kb 1200 volt.

Ettél még utána valamit?

2013. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem semmit ennyi volt egész napra
2013. ápr. 20. 13:03
 8/9 poiu ***** válasza:
A lehető legrosszabb reggel bafalni és utána egész nap koplalni. Ha bírod a koplalást, akkor csak délután egyél, a reggelit és az ebédet érdemes kihagyni.
2013. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha kevés kalóriát viszel be, a szervezeted átkapcsol túlélési módba és zsírt raktároz el. Lassul a nemi hormonok termelődése, majd izmot vesztíesz. Tehát egy idő után vékony, zsíros, lötyögős bőrű leszel. Gratulálok annak aki a koplalást ajánlotta, meg a szendvicset. Iktasd ki a fehér lisztet, cukrot, telitett zsírokat viszont a telítetlen zsírokat ne hagyd el (oliva, kokuszzsir). Szerezz be multivitamint, én a C-vitamin tartalom alapján szoktam választani, lehetőleg abból 1000mg feleltt legyen benne, így a többi vitamin mennyisége is kb megfelelő lesz a csomagban. Sportolj, kezdésnek a napi fél óra tempós séta is megteszi. És számolj: nőknél, testsúly csökkenéshez (szálkásítás) napi 33 kalóriára van szükség testsúlykilogrammonként. Fehérjéből 1,7g / testkg, zsírból 10g. Vége.
2013. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!