Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan kéne futással eredménye...

Verbőczi Dávid kérdése:

Hogyan kéne futással eredményesen fogynom?

Figyelt kérdés
74 kg vagyok 13/f . Kb. 55 kg-nak kéne lennem . 1 napja kezdtem a futást . Összesen oda vissza 1 km tettem meg . Nem tudom hogy mennyivel mentem . Kocogtam tehát olyan 6,5 körül . Meddig maradjak még ennél a távnál ? Mert még nem nagyon bírom . Egész futás alatt 2 szer meg kell állnom . A kalória szükségletem 3000 kcal . Ezt lecsökkenthetném 2000 kcal-ra ?

2014. aug. 1. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom az első 5 km-em edzésprogramot. Nekem az segített megtanulni hosszan futni.
2014. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"74 kg vagyok 13/f . Kb. 55 kg-nak kéne lennem ."


Hany cm magas vagy?


"Összesen oda vissza 1 km tettem meg "


Lenyegtelen a megtett tavolsag, inkabb idore menj, igyekezz legalabb 40-60 percet mozogni olyan tempoban, ami faraszt, de tudsz tartani 40-60 percen at. Kezdetben lehet, hogy ez csak gyaloglas lesz, aztan idovel tudsz szaladni is.


"A kalória szükségletem 3000 kcal ."


Nem hinnem, itt szamolgass: [link]


Figyelj nagyon a kajara, fogyashoz fontosabb a sportnal, van errol rengeteg cikk a neten!

2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2. írta, 40-60 perc folyamatos, gyaloglás. Olyan tempóban hogyha kérdeznek, levegőkapkodás nélkül tudj válaszolni.

A kajálásodon fog múlni a sikered 70%-ban, ha ez nincs rendben, azt sportolhatsz amit akarsz. Nem lesz fogyás. Fehérjét vigyél be legalább 110g-ot (hús, tojás) szénhidrátból pedig kb 130g-ot (rizs, t.k kenyér, tészta stb) sok zöldség. Az édes ízeket kerüld (csoki, cukor, kóla, süti, kakaó stb) vizet ígyál bőven.

Séta után dobj be 3-4-5 tojást vagy húst, lényeg hogy valami fehérjét bőven. De valami mást is kéne edzeni amivel jobban megterheled magad, fekvőtámasz, két vizes palackkal oldalemelés ha nincs más, bicepsz, tricepsz stb. Szóval nagyobb intenzítás kéne.

Van ez a Fegyencedzés c. könyv az meg a séta egész jó kombináció lehet neked.

2014. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!