Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az otthoni helyben járás és...

Az otthoni helyben járás és helyben kocogás az felér, egy lassú tempójú sétával az utcán?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megteszi. Szerezz be egy pulzusmérőt, és akkor tudod figyelni, hogy mennyire vagy "optimális" zsírégető tartományban.
2014. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fegyencedzést is csinálhatnál otthon.

Helyben kocogás szinten aluli testmozgás. Nincs értelme sajnos :(

2014. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a "leslies sansone" videókra, azok éppen ilyen edzésre jók!


Az elözö meg csak el akar kedvetleníteni, nem foglalokzz vele.

2014. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Leslie Sansone az jó, engem szórakoztat és sokszor elég intenzív tud lenni :) Amikor súlyzóznak, plusz felveszem a lábsúlyaimat, mindezt gyorsan és magas rúgásokkal, miegymással :D Amikor esett és nem tudtam kimenni gyakorolni, akkor is jó volt, nagyon szeretek mászkálni. Én azt érzem, hogy a semminél sokkal jobb a séta. Persze a normál séta elég laza kis mozgás, az izmokat nem nagyon mozgatja meg, de attól még jó, főleg természetjárással összekötve, hegyet mászva pedig még intenzívvé is válhat :D Bár az már sokaknak nem séta. Nekem az, ha kimegyek kicsit mászkálni, az séta :P


Az otthoni helyben kocogás és Leslie Sansone power walking-ja intenzívebb, mint a lassú tempójú séta az utcán.

2014. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, én most kezdtem el pár napja Leslie Sansone 1 mérföldes gyakorlatait, nekem nagyon jó, mert alig mozogtam. Próbáld ki, mert ennyi mindig kell, és szerintem ez pont az a video, ami nem megunható! :) Amúgy gondolja csak a Nordic Walking-ra az is jó fogyásra, karbantartásra! szóval Sétára fel! ;)
2014. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!