Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet úgy fogyni ha csak...

Lehet úgy fogyni ha csak akkor eszem mikor éhes vagyok és semmi nassolás?

Figyelt kérdés

Vagy az már későn van ha csak akkor eszem amikor jelez a szervezetem hogy éhes vagyok?

Mi lesz ha nem mindig ugyanabban az időben eszem minden nap?

És mi lesz ha hetente 2 szer eszek édeset reggelire vagy tízóraira?

Pl hetente 2 krémes és 6db kis hájas lekváros süti?

Lehet hogy diéta alatt nem is szabadna enni édeset de ha nem eszek utána ki leszek rá éhezve és 1 hétig minden nap minden étkezésre képes leszek csak édeset enni.



2014. ápr. 13. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Ha fogyni akarsz akkor ne egyel olyat amiben van liszt vagy cukor

Minden mast ehetsz

(norbi update liszt is liszt meg a tobbi helyettesito is kamu)


Ha ezt betartod fogyni fogsz mindegy mennyit eszel

2014. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az első ír, az ebben a formában nem igaz, én majdnem teljesen paleóval és nagyobbacska (kb. 24 kiló) súlyfelesleggel sem fogytam. Nekem a szénhidrátot kellett jelentősen lecsökkenteni, akkor már beindult a fogyás és a fele fölöslegem lement, utána jöttek a nehézségek, mert kevesebbet utána sem tudtam enni.

Nagyon egyénfüggő, ki mitől fogy konktétan. Hiába hasonló valahol a testünk működése, vannak eltérések.

De a cukor és liszt kerülésével egyetértek és sokan írják, hogy nekik ennyi elég volt. Csak épp van, akinek nem.

2014. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kimaradt pár dolog, megint túl hamar küldtem el...

Nem hiszem, hogy késő lenne akkor enni, amikor éhes vagy, bár ha rosszul működik az éhségérzeted, akkor lehet. Én nem tudok olyan sűrűn enni, hogy ne érezzek éhséget, pl. a kerti munka hamar előhozza :D

Édeset ehetsz, de ne cukros szénhidrát- és zsírbomba sütit már... Az úgy kb. a legrosszabb opció.


Az időpontokhoz nem értek, én nem óra, hanem éhség szerint eszem s nálam a kettő nem vág egybe.

2014. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi van olyankor ha rosszul osztottam be a kalóriámat és már megettem a napi 1300 kalóriámat de viszont csak délután van és még éhes vagyok?

Akkor is elkezd raktározni a szervezet mert éhes vagyok?

2014. ápr. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!