Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen a mai menüm, ha fogyni...

Milyen a mai menüm, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Reggeli:

rántotta 3tojásból (általában csak fehérjét eszek, most kivételesen sárgájával ettem) + szalámival

délelőtt: 2 db cerbona -60%-al kevesebb cukorral (majd éhen haltam nem volt a büfében cukormentes, amúgy mindig kerülöm a cukrot)

Ebéd: 2 db csirkecomb káposztasalival

Uzsonna: natúr joghurt kókuszreszelékkel, 2 db puffasztott búzával

Vacsora: 1 adag fehérjeturmix

Vitaminok: multivitamin, c vitamin 1000mg, omega 3, + napi 4 db Peak Pyruvate zsírégető + edzés előtt 2 db, és edzés után is 2 db Biotech amino 6000 kapszula

FOlyadékfogyasztásom 3-4 liter átlagban

Edzésem: vagy reggeli éhgyomros kardió elliptikus tréneren 1 óra, vagy ugyanez délután csak nem éhgyomorra, vagy 1 óra futás+ 20 perc hasizom, guggolások.

Szóval ez így jó fogyás szempontjából? mindennel tisztában vagyok, csak kicsit soknak érzem az étkezésem, ezért kérdezem..

amúgy 170cm/60 kg lány vagyok


2014. márc. 18. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
natúr joghurtból kb 350 grammot ettem meg azt kihagytam, ha számít :D tehát kb 2 pohárral
2014. márc. 18. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

cerbona- szar, fehérjeturmix minek? zsírégető hülyeség csak akkor nem ha van pénzed.

nekem napi menüm: 5 tojásból rántotta természetesen sárgájával, miért is hagynám ki? és még nem ettem mást mert nem vagy éhes. az hogy mi jön sajnos még nem tudom kicsit mellőzőm a diétát mostanában :D :P

178cm/85kg F

2014. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvont dolgokat eszel :)


Cerbona? Attól hogy cukor nincs benne, még mi az?


JOGHURT.. ? Pffuj.

Joghurt és pufirizs, ez nem étkezés.


Fehérjeturmix lehet divatos, de nem étkezés.


Hús, zöldségek, olajos magok, hal, tojás (ezt eszed is) ezek az igazi ételek. Ezeket keresd :)

2014. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rántotta egy jó dolog, bár én 1 egész tojásból és 2-3 fehérjéből csinálnám + zöldségek. A szalámit mellőzném.


A cerbona vacak. Helyette inkább olajos magvak.


Ebéd jó (csirkecomb bőr nélkül).


Ezt a pufirizs mániát nem értem a diétázók körében. Gyorsan felszívódó ch, semmi helye egy diétás étrendben. A joghurt helyett jobb választás lenne a sovány túró (sokkal magasabb a fehérjetartalma és kisebb inzulinkiugrást eredményez, mint a joghurt).


Éhgyomorra nem kéne kardiózni, mert nagy az izomveszteség veszélye (csak aerobot végzünk éhgyomorra).

2014. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A -60% cukor nem azt jelenti ám, hogy a sima Cerbonához képest, nehogy azt hidd! :) Olvasd el az apróbetűs részt.
2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!