Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csak 12OO-14OO kalóriát...

Ha csak 12OO-14OO kalóriát viszek be naponta de abban rengeteg a szénhidrát, hízni fogok? Kb.15OO-16OO a kalóriaigényem.

Figyelt kérdés

Nem tudok lemondani az édességekről, egyszerűen nem megy..

Ezért kezdtem el a kalóriákra figyelni, mert semmiképp nem akarok hízni.


2014. ápr. 10. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen. Beteg szervezet esetén (márpedig ahogy Ti enni tudtok, az eléggé megalapozza a betegségeiteket) sajnos mértékletes étkezés mellett is előjön az elhízás tünete, ugyanis az nem az ételmennyiségtől függ, hanem a hormonháztartástól (a testünk állapotától). Ha betegek vagyunk, úgy is fogunk kinézni, mindegy mennyit eszünk.
2014. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tényleg végiggondolom, hogy min is kellene változtatnom...

Ma ettem egy csokis fánkot, egy szem krumplit főve, 2 főtt tojást, egy kanál ketchupot és még van egy kevéske édességem mára. Szóval ez kalóriában nem sok, de tulajdonképpen csak árt a szervezetemnek. Megpróbálok édesség helyett mondjuk gyümölcsöt vagy rosszabb esetben étcsokit, diétás fagyit enni. :(

2014. ápr. 11. 18:14
 13/20 anonim ***** válasza:
innentől szerintem egyértelmű,hogy a kérdés kamu és a kérdező csak provokálni akart.
2014. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt most mire érted?? Még ebben a kategóriában is lehet 'provokálni'? Azt hittem az csak a terhesség megszakítás rovatnál érvényes.
2014. ápr. 11. 20:01
 15/20 anonim ***** válasza:

Amikor valaki csokis fánkot, (cukros?) ketchupot eszik 'fogyókúra' néven, azt jobb híján már csak akaratlagos megbotránkoztatásnak (avagy tudatos provokációnak) tudjuk tekinteni.


Jobb híján, mert hinni akarunk benne hogy senki sem gondolja komolyan, hogy cukros lisztet (fánk) eszik.. főleg fogyás célkitűzés mellett.

2014. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Írtam egyik válaszomban, hogy 48 kiló vagyok, a 34-es nadrág is előfordul, hogy lötyög rajtam..nem fogyni szeretnék, hanem NEM HÍZNI. Ez volt a kérdésem lényege, hogy xy kalória alatt hízok-e, bármit is eszem. :)
2014. ápr. 12. 08:22
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom leírtam-e a választ erre a kérdésedre, ha az anyagcseréd károsodást szenved, hormonális betegségek alakulnak ki akkor bármennyi kalóriafogyasztás mellett romolhat a testkompozíciód (főleg alacsony tápanyagbevitel mellett) csökkenhet az izomtömeged, párhuzamosan több zsír lehet rajtad. Sőt konkrétan tömegben is nőhetsz, hájjal.


Tehát csak idő, betegségek kérdése. Ami kajákat írtál, azokkal tönkre lehet tenni az emberi testet, csak általában ez nem gyerekkorban történik meg (bár vannak elhízott gyerekek, rákos gyerekek is) hanem serdülő korban, felnőtt korban, szerencsésebbeknél 'csak' 40-50 éves kor körül..

2014. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hajajjj... Neked tényleg nem számít az egészséged? Ez nekem annyira nonszensz, számomra nagyon fontos kérdés, a fogyásnál (ami rámfér) nagyságrendekkel fontosabb. Ami kifejezetten rossz a testednek, azt NE edd. Próbálj meg bármi mást, nem táplálkozással kapcsolatos élvezeteket, szénhidrátszegény édességeket, edd tele magad, de értelmes ételekkel...

Vagy legyen egy evés alapján boldog, beteg életed, végtére is ez a Te saját döntésed...

2014. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ígyse úgyse boldog, de megpróbálok változtatni.. Most mértem meg magam és nem hittem a szememnek, 45 kilót mutatott a mérleg a megszokott 49 helyett.
2014. ápr. 25. 14:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha így se, úgy se boldog akkor vedd komolyan a változtatást. Nem a táplálkozás lesz az 1. helyen, hanem a gondolkodásmódod.
2014. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!