Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát ettem ma?...

Hány kalóriát ettem ma? Mennyit ehetek még? Mennyi idő alatt fogyhatok 5 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezeket ettem ma eddig:


-egy fél szelet melegszendvics

-egy sor tejcsoki


Vizet és teát iszom csak. Vagy cukor nélkül vagy csak kevés nádcukorral.


Hány kalóriát ehetek naponta? ha le akarok adni 5 kilót?


Sportolni szoktam: biciklizem, 5 tesióra/hét, nyújtás, gyakorlatok (felülés, hasprés stb..) és néha még futok is. (nem igazán szereti a térdem)


Magasságom:170 cm

Súlyum:58-9 kg


Az a baj hogy a hasamra híztam. A testem többi része rendben van, de mivel nincs helyi fogyás ezért kb. 5 kilót szeretnék arányosan fogyni.

Nem szeretnék jojo effektust!


Olyan a hasam mint a bal oldali és gyűlölöm! Állandóan behúzott hassal közlekedem, takargatom magam. Nem tudom fölvenni a feszesebb, tapadósabb pólóimat.


[link]


Ilyet szeretnék! [link]


15l



2014. márc. 21. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most egyél valami ételt is.

Sült húsok, halak, tükörtojás párolt zöldségekkel.

2014. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké. Sóágyon sült csirke lesz ebédre salátával.
2014. márc. 21. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:

van egy rossz hírem:

a hasad nem fog fogyással lemenni.


Ellenben pont olyat eszel amitől a hasad csak hízni fog: csoki, szendvics (főleg még ha fehér kenyérből is csináltad)

ezek mind hasra mennek 8szénhidrát.)


Otthon is csinálj hasprést, a tejcsokit felejtsd el (jóminőségű étcsokit egyél amin fel van tüntetve a %)

péksütiket felejtsd el

fehér kenyeret/kiflit/zsömlét fehér rizst, tésztát felejtsd el. rozsos, magvas, nem malátával színezett barna jöhet.


ezen kívül sovány, fehér húsok, tojás, zöldségek-

2014. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mostanában nem igazán eszek kenyeret, de ez most becsúszott. Abonettet szoktam.

Most ebédelek:Sóágyon sült csirkehús, saláta (fejessaláta, paradicsom,lilahagyma,zöldpaprika) és csicsóka.

De nem eszem magam dugig. Mindig úgy próbálok enni hogy már érezzem hogy kezdek megtelni de ne legyek teljesen jóllakott. Koplalni nem fogok, azt hülyeségnek tartom.

Szeretek edzeni szóval az nem lesz gond. Jó érezni a fájdalmat mert tudom hogy egy kicsiel közelebb vagyok a célhoz.

Tudnál nekem írni egy péla edzéstervet?

Miből, mikor, hogyan mennyit?


Előre is köszönöm! :)

2014. márc. 21. 13:17
 5/13 anonim ***** válasza:

ne a varázs szöveget nézd hozzá, hanem a feladatot amit végez a hölgy:

https://www.youtube.com/watch?v=Cypm7NibSEk

2014. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nana, ne terjesszünk már ostobaságokat! Ha nem a fogyókúrától, diétától fog eltűnni a hasa, akkor mitől? Ja hasizomgyakorlatoktól?! 15 nap alatt?! Haha... Persze.

A hasizomgyakorlatoktól a hasizmod erősödik. A háj alatt. A háj meg ottmarad felette. Ha kalória pluszban vagy, akkor nem lesz lapos, háj nélküli hasad. A fogyás nagyrésze a jó étrenden múlik, kisrésze pedig a sporton. Pusztán csak hasizom gyakorlatokkal semmire sem mész, kell mellé másféle erősítő és aerob, vagy változó intenzitású, intervallum edzés. Ez és a kalóriadeficit készteti arra a szervezetet, hogy elkezdje felhasználni a tartalékait (háj). De normális, kiegyensúlyozott táplálkozás mellett, nem koplalva, éhezve.

2014. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6/6


én a kép alapján mondtam hogy neki nem a diéta kell, mert azt irja hogy csak a hasa "nagy". ennyi mozgás mellett meg nem kell diétázni, ne egyen az általam említett szén hidrát dús ételeket. Már csak azért is mert a diéta (koplalás) is okozhat haspuffadást.

2014. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írd be kalória bázisra és megtudod, én minden nap beírom mit eszem és mozgok. Nekem ez az oldal nagyon sokat segít. Napi 1200 kalóriás keretet állítottam be magamnak( 19év/180cm/80kg voltam), mellette tornázom internetes videókra, illetve most elkezdtem járni úszni is, ha lehet minden nap valamit mozgok, amit élvezek is, hisz egész nap a suliban ülök . Eszem amúgy mindenfélét, bár jobban megválogatom mit , nem csak a mennyiségre, de a minőségre is igyekszem odafigyelni, illetve, hogy egész napra szépen beosszam, így szinte sosem vagyok éhes. Kerülöm a kenyeret,édességeket, a chipset és a popcornt meg egyéb rágcsákat. Régebben rengeteg ilyent összeettem. Most a főétkezéseken kívül nem szoktam enni, esetleg gyümölcsöt. Így fogytam le 4 hét alatt 5 kilót. De még remélem fogok többet is.
2014. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt csináltam. Már 2 napja kaloriabázison vagyok. Nekem 1500 a napi limit és mellé edzem. A fehérje mindig megvan van hogy túllépem. A zsírra mindig azt írja hogy túlléptem, de a szénhidrátnál azt írja hogy még maximum 108g. Azt szerintem sikerült alacsonyan tartani, de a zsír zavar. Nem ettem zsíros ételt. Vagy itt a 'jó' zsírokat is beleszámítják?
2014. márc. 23. 07:09
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem léped túl sokkal akkor nem nagybaj. nálad a szénhidrátnak nem szabad fölmennie
2014. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!