Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek hogy kéne fogyókúr...

Szerintetek hogy kéne fogyókúráznom? 159cm és 70 kg vagyok mennyit és hogy kéne fogynom?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 18:07
 1/8 anonim válasza:

ha fiú vagy akkor 59 kg a tökéletes testsúly.

ha lány akkor 49 kg.(mindig a testmagasság 1(59)- 10 kg. az ideális

2012. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45- 52 kg csontozattol es izomzattol fuggoen. Egyel kevesebbet, mozogj tobbet (heti 3- 4 alkalom sport). Ez mindig bevalik :-) Ne egyel "muanyagkajakat"!Igyal elegendo folyadekot.
2012. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!És nem kell fogyókúráznom vagy diétáznom??
2012. dec. 5. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, normálisan kell enni.

Ritka és szerencsés eset az, amikor valaki ugyan azt a szemetet eszi mint korábban, kicsit futkorászik és lefogy. Alapvetően ez nem így működik, és idősebb korukban az ilyen "szerencsések" is visszahíznak, a testet nem lehet örökké kijátszani.

2012. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mozogni kell és kész és normálisan enni.
2012. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Teljesen egyetértek az utolsó válaszával. Én is mindenféle fogyókúrát és étrendet kipróbáltam, de alig fogytam és azt is azonnal visszahíztam.

Most annyi változott az életemben, hogy nem használok autót, hanem tömegközlekedést és gyalogolok és nem ülőmunkát végzek. Mellette rendesen reggelizem, ebédelek és vacsorázom és a nassi is bőven belefér.

Arról nem is beszélve, hogy nem csak az számít, hány kg vagy, hanem az, hogyan oszlik el rajtad. Nekem sokat javult az alakom is.

2012. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. dec. 6. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:

kardió mozgás+kevesebb édesség,gyorskaja

és a mozgást heti 3x-4x végezd(lehet futás,biciklizés,tánc,aerobik...stb)

és az ideális súlyod 47-55kg körül van

2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!