Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 'Fogynom' kellene gyorsan,...

'Fogynom' kellene gyorsan, látványosan. Hogyan?

Figyelt kérdés
56kg vagyok és 163cm. 1,5 - 2hét alatt kellene a lehető legtöbbet leadjam,nem feltétlen kgból hanem látszatra. Minnél vékonyabb szeretnék lenni,a gyomrom erős,ha majd újra kikerekedem nem baj,csak kérlek segítsetek,hogy hogyan vékonyodhatok meg 1,5 - 2hét alatt?

2012. dec. 2. 17:38
 1/9 Quorra ***** válasza:
100%
Léböjtkúra
2012. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, a léböjt lenne a legjobb. Csak iszol, semmi kaja és sok torna. Viszont van ennek hátulütője is, egyik bnőm ezt csinálta, aztán azt hiszem 4-5 nap után elájult, kórházban volt egy pár napot aztán otthon is maradt még egy hétig legalább.

Szóval, inkább egyél rendesen de ne játssz az ilyennel.

2012. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hanyagold a cukrot lisztes dolgokat este 6 után nincs kaja nem tudom hogy elmész futni vagy valamit sportolni de ha nem akkor sétálj esténként valamilyen uton módon mozogj és figyelj hogy mit eszel vannak oldalak amik ezzel foglalkoznak de én ezt csinálnám és persze víz ami szerintem fontos rengeteg viz :)
2012. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet kapni drága, de jó minőségű alakformálót: az a típus, ami melltől combig lenyom mindent. Nem az olcsó, egy-két ezer forintos utánzatokra gondolok.

Ezzel egyik percről a másikra több ruhamérettel vékonyabbnak látszol, és még az egészséged se teszed tönkre.

2012. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek:) .. a 18:13-os valasz adotol kerdeznem,hogy hol lehet kapni es milyen markak ajanlottak ? csak az a baj hogy en Erdelyben elek,es itt nem biztos,hogy talalnak
2012. dec. 2. 18:23
 6/9 anonim válasza:
engem is erdekel hogy melyik az a keszitmeny?
2012. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez nekem is kéne!!
2012. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ez a banyom!Ez nekem is kéne!! A 18.13-as minden képp írja ide!! Már 3 jelentkező van rá!!
2012. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ketogén diétával például nagyon gyorsan lehet. A léböjt hosszútávon nem az igazi, mert izomból is sokat veszítesz és túlságosan legyengülsz ahhoz, hogy sportolni tudj, meg azt nem mindenki bírja. A ketogénnal nem éhezel és tudsz mozogni is.
2012. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!