Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168-9cm 70-72kg, mennyit kell...

Minyom kérdése:

168-9cm 70-72kg, mennyit kell fogynom és hogyan?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kb. 10kg kéne lefogyni de hogyan? teljesen nyitott vagyok bármilyen tanácsra ami használ. mert már próbáltam a 90 naposat amin le is ment de egyből vissza jött. hogy lehet hatékonyan? van futó cipőm is meg itthon leg magicem, szóval a sporttal nincs baj mert azt csinálom,csak a kajálás a baj. reggel futok iskolába vagy épp haza ezért össze vissza eszek nincs rendszerezve. valaki tudna valami tanácsot adni? előre is köszönöm.:)

2012. dec. 3. 19:36
 1/3 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy? Mindenképpen lassan csináld, a gyors fogyás sosem maradandó, leadsz 10 kilót és vissza szedsz 20at! Én 82 kilóról indultam és most 66 vagyok 3 hónap alatt. Tippek: Gastroyal nagyon hatásos. Vagy vond meg magadtól a szénhidrátot és a cukrot, cukros üditőket. Ha iskolába jársz és van tesi akkor jó de ha nem akkor mindenképeen mozogj sokat és igyál sok vizet :) remélem segítettem
2012. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.:) és köszönöm a tippeket,használatba veszem.:)
2012. dec. 3. 20:44
 3/3 anonim válasza:
szerintem kezdj el mozogni, egészségesen enni és majd ilyen súlycsökkentőket 18 éves korod urán szedjél csak!
2012. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!