Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert nem tudok fogyni a...

Miert nem tudok fogyni a sulyombol?

Figyelt kérdés

szerintem vekony vagyok de zavar hogy nehez vagyok ahhoz kepest ahogy kinezek..

mit csinaljak maskepp?

mar van hogy konkretan beiktatok napokat amikor csak iszok teat, kavet, citromos vizet


szinte mindig ezeket eszem:reggeli: fel paprika, kb ötöd kigyouborka, 1db foghagyma, egy kis szelet hagyma, egy papirkenyer humusszal

ebéd:kávé, leves vagy hus zokdsegekkel

kozben muzliszelet ilyen 30gmos cerbona

vacsora:ugyanaz mint a reggeli

heti 3x vagy 4x fel orat futok aztan

masfel orat tornazok (pilates), mellette heti 2x eljarok edzesre


18L 65kg 175cm



tegnapelőtt 20:42
1 2
 11/12 Hova gondolsz válasza:

Ahogy írták itt előttem, az izom nehezebb, mint a zsír.

Én szintén 175 cm magas vagyok, és mikor betegség miatt kórházba kerültem, (nem a súlyom miatt) megmértek, és azonnali B23 kúrát kaptam, mert én meg 56 kiló voltam. Pedig két gyerekem is van.

Semmi testképzavarom nem volt, egyszerűen gyerekkorom óta keveset tudok csak enni.

Látatlanban mondom, hogy biztosan jól nézel ki. Ebből a súlyból tényleg ne akarj fogyni, mert nincs miért.

És valóban nyugodtan fogyassz többféle élelmiszert, mert ez így, ahogy leírtad, eléggé egyhangúnak tűnik. Főleg a reggeli. Már én is megtanultam, hogy a reggeli a legfontosabb étkezés.

tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hova gondolsz válasza:
Istenem...ma nem megy az írás. B 12 injekció kúrát kaptam.
tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!