Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert nem tudok fogyni a...

Miert nem tudok fogyni a sulyombol?

Figyelt kérdés

szerintem vekony vagyok de zavar hogy nehez vagyok ahhoz kepest ahogy kinezek..

mit csinaljak maskepp?

mar van hogy konkretan beiktatok napokat amikor csak iszok teat, kavet, citromos vizet


szinte mindig ezeket eszem:reggeli: fel paprika, kb ötöd kigyouborka, 1db foghagyma, egy kis szelet hagyma, egy papirkenyer humusszal

ebéd:kávé, leves vagy hus zokdsegekkel

kozben muzliszelet ilyen 30gmos cerbona

vacsora:ugyanaz mint a reggeli

heti 3x vagy 4x fel orat futok aztan

masfel orat tornazok (pilates), mellette heti 2x eljarok edzesre


18L 65kg 175cm



tegnapelőtt 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell fogynod és kész. Ha ezt nem tudod elfogadni, keress egy pszichológust mert ez rosszabb is lehet.
tegnapelőtt 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem vekony vagyok de zavar hogy nehez vagyok ahhoz kepest ahogy kinezek.."


1. Az izom nehezebb, mint a zsír. A sok edzés miatt valószínűleg izmos vagy.


2. Nincs a homlokodra írva, hogy hány kiló vagy.

tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél már nehéz, micsoda hülyeség ez? Honnan vetted, hogy a 21,22-es több mint ideális BMI "nehéz"? Nem hallottál még a BMI-ről?
tegnapelőtt 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Csoda ha még jól működik a hormonrendszered. Mert a súlyod tök egéazseges de nagyon keevset eszel minőségre és mennyiségre is
tegnapelőtt 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez az étrend borzalmas... A súlyod meg tök rendben van. Nem kell fogynod, egyél rendesen.
tegnapelőtt 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Én annyira nem értem: ezeknek az uborkás fokhagyma evő, citromivó (az meg minek?!) edzésmániásoknak nincsenek szüleik?

Testképzavaros vagy és alultáplált. Alig viszel be tested építőkockáját, fehérjét, és nem látod magadat el a szükséges energiaforrással: szénhidráttal. Csoda, hogy tanulni tudsz. Nem igaz, hogy ettől te fizikailag jól érzed magad! A menzeszed el fog múlni, és a falat fogod kaparni, hogy valahogy visszaszerezd!

tegnap 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem tudsz fogyni ebből a súlyból, mert már nem nagyon van hova lejjebb.

A testsúlyod tökéletes (figyelembe kell venni a testzsírszázalékot is, ami nálad valószínűleg alacsonyabb, az izom nehezebb), az étrended eléggé kevés. Bár nem igazán értem, hogy miért csak fél paprikát és ötöd uborkát eszel, hiszen ezek nagyon alacsony kalóriatartalmúak.

tegnap 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert nincs már testzsír amit le lehetne adni.

Minőségi és mennyiségi éhezés egyszerre áll fenn. A zöldség egysíkú és kevés. A leves nem ebéd, az előétel.

Húvelyesek, olajos magvak, halak teljesen hiányoznak

tegnap 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd magad!😉
tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mennyiségű mozgás mellett gyakorlatilag koplaltatod magad, ezért nem csökken a súlyod, ami azért annyi, mert valószínűleg izmos vagy. Ha látványra megfelel a külsőd, miért érdekel, hogy mit mutat a mérleg? Minőségibb élelmiszereket kellene fogyasztanod, eléggé silány, amit leírtál, még úgy is, ha nem mozognál. Ez mennyi? kb. 1000 kcal?
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!