Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal lehet amit ma ettem?

Hány kcal lehet amit ma ettem?

Figyelt kérdés

2 db 20 centis churros karamellszosszal

Kb 25x35 centis brownie szélei fél centi szélesen körbevágva (tippre olyan 130-150 gr)

3 szelet marcipános étcsokis babka

100 gr rántott csirkemell olja nélkül sütve

1 müzlis tál 3/4ig francia salátával (2x)

25 gr chips

Fél cukkini grillezve

Két gombóc diós fagyi

1 monodesszert (Budapest év desszertje)

Kfc kis adag sült krumpli



Tudom hogy csak tippelni lehet de egyiket se otthon ettem, nem tudtam merni.


tegnapelőtt 22:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Örülnék ha valaki írna egy számot vagy becsült intervallumot.


Igen, beteg vagyok. Igen, kezelés alatt. Igen, segítseget kértem a számolásba. Nem, nem kértem segitséget a betegsegem kezelésében. 5 hónapja dolgozom azon hogy szeressem önmagam és már nem utálom. A te kommentedtől ez nem fog varázsütésszerűen szeretetbe átmenni.

tegnap 08:54
 12/24 anonim ***** válasza:
2500
tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

#11


Első lépés a gyógyulásod felé, hogy ott van a kalóriabázis oldal, amit linkeltem neked, és te saját magad kiszámolod a kalóriáidat, amit megettél. NE MÁSTÓL VÁRD AZT, HOGY MEGOLDJÁK HELYETTED A PROBLÉMÁIDAT! Meg szeretnél gyógyulni? Akkor tegyél meg érte mindent! Légy őszinte magadhoz. Itt az első lépés, megtehetnéd, hogy te kiszámolod saját magadnak és nem hazudsz önmagadnak. Ne legyél gyáva!

tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
ui.: Nézz szembe a félelmeiddel és győzd le őket!
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ha magamnak számolnam ki, nem lennék őszinte a becsült értékekkel


Nem becsülni kell, hanem mérni. Honnan tudjam, mekkora a müzlis tálad? Hgy milyen vastag szeletet vágsz a babkából, hogy mekkora volt a cukkini?

tegnap 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
12, durván alulbecsülöd. Elkezdtem beírni a kalóriabázisba, és már a csirkemellnél 2200nál járt.
tegnap 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

10, n játszd a Teréz anyát, nem áll jól

Attól, hogy a kérdező zabál, mert mentálisan tropa, és kezelik, még tudja használni bármelyi programot.

tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:



'A kérdező is ember. Bár nem ismered és nem tudsz róla semmit, érzései biztosan vannak. Ezért a válaszod hangnemét úgy válaszd meg, hogy mást emberi méltóságában ne sérts meg!"


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki"

tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
18, egy válaszod se volt a kérdezőnek, csak másoknak... szálka-gerenda??
tegnap 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
69%

Beírtam a Kalóriabázisba, a rengeteg édesség miatt ez tippre 3000-4000 kalória, gramm mennyiségek nélkül sajnos lehetetlen megmondani pontosabban.

(A marcipánban, karamellszószban, dióban a fagyiban, a francia salátában a majonézben sok a kalória sajnos nagyon.)


Nagyon sajnálom kérdező, amin keresztül mész. Kitartást kívánok, mielőbbi gyógyulást!

tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!