Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal lehet amit ma ettem?

Hány kcal lehet amit ma ettem?

Figyelt kérdés

2 db 20 centis churros karamellszosszal

Kb 25x35 centis brownie szélei fél centi szélesen körbevágva (tippre olyan 130-150 gr)

3 szelet marcipános étcsokis babka

100 gr rántott csirkemell olja nélkül sütve

1 müzlis tál 3/4ig francia salátával (2x)

25 gr chips

Fél cukkini grillezve

Két gombóc diós fagyi

1 monodesszert (Budapest év desszertje)

Kfc kis adag sült krumpli



Tudom hogy csak tippelni lehet de egyiket se otthon ettem, nem tudtam merni.


tegnapelőtt 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, és nincs is kedvem számolgatni helyetted. De szerintem a sok édesség miatt nagyon sok, rendes ételt viszont alig ettél. Remélem ez nem egy átlagos napi étkezésed. :)

Amúgy meg tölts le egy kcal számoló appot, írd be a kajákat a hozzávetőleges mennyiségekkel, és megtudod.

tegnapelőtt 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sajnos falászavaros vagyok (kezelés alatt) és ha magamnak számolnam ki, nem lennék őszinte a becsült értékekkel. Ezért kértem segítséget.


(Természetesen nagyon nem így néz ki egy átlagos napom csak fesztiválon voltunk meg nagyinál. Amúgy a sütiket és társait rostdús színes étrend mellé eszem össze.

De ez most lényegtelen)

tegnapelőtt 22:37
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Jó úton haladsz a cukorbetegség fő elé. Ennyi cukrot megenni..🤦 a végén még cukormérgezésed lesz. Sőt, előbb vagy utóbb a fogad is el fognak rohadni.


"és ha magamnak számolnam ki, nem lennék őszinte a becsült értékekkel."

Szar ügy. Pedig jobb, ha őszinte leszel magadhoz. Saját magunknak hazudni az egyik leggázabb dolog a világon.

tegnap 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Remélem nem minden nap bántasz mentális betegséggel küzdőket és csak velem tettél kivételt
tegnap 07:08
 5/24 anonim ***** válasza:
20%

A betegségedet magadnak okoztad, tehát magadnak is kell kimásznod belőle.

Miért hazudsz magadnak? Nem akarsz meggyógyulni? Ám legyen.

tegnap 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Már ne is haragudjatok, de írta, hogy éppen kezelés alatt van. Meg akarja oldani a jelenlegi problémát és ti csak belerúgtok. Mentális beteg, nem úgy van, hogy csak gondol egyet és jobban lesz.


Kérdező, ötletem sincs, hogy mennyi kcal-t vittél be, de gondolom nem is szabadna nagyon ezen gondolkodnod, nincs valami megoldás ilyen esetre? Szakember segíti a gyógyulást?

tegnap 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

#6

Azzal akarja megoldani a problémáját, hogy "ha magamnak számolnam ki, nem lennék őszinte a becsült értékekkel."?

1. számú dolog, ami segít a gyógyulásban az, ha őszinték vagyunk saját magunkhoz és mindent megteszünk azért, hogy meggyógyuljunk és nem csak az orvosra várunk, hogy majd ő meggyógyít minket. A lelki betegséget mindig az egyén hozzá létre, ezért saját magát tudja csak meggyógyítani.

tegnap 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

7-es


Mentálisan beteg, mondom. Te most eldöntöd, hogy számolod és jó esetben tartod is, ha van egy kis akaraterő benned. Nála ez más, mondjad egy alkoholistának, hogy ne igyon többet, mivel te is meg tudod állni.


Nem kell egyedül saját magának megoldania, vannak szakemberek, akik tudnak segíteni. Van olyan helyzet, ahol már kevés csak az egyén.


Valamint továbbra is tartom, hogy nem kell rontani a helyzeten és szidni a kérdezőt. Ez nem segítség, sőt!

tegnap 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%

#8

Mondom, hogy ha önmagadnak hazudsz, azzal csak rontasz a helyzeteden. Légy őszinte önmagadhoz és megkönnyíted a saját magad dolgát.


Nem a kalóriákat kell számolni, csupán őszintének kell lenni önmagunkhoz és szeretni önmagunkat.

tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

9-es


Te nagyon nem érted meg a kérdező helyzetét.

Egészséges helyzetben ez a közhely, amit írsz, akár még jó is lehetne, de jelenleg nem húzható rá ez a séma a kérdező helyzetére.

tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!