Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történik ha én kalóriadefic...

Mi történik ha én kalóriadeficitbe csinálok erősítő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Ilyeneket gondolok, hogy guggolás, négyütemű fekvőtámasz,kitörés ilyesmik és pl. 3 sorozatba. Súlyzóim nincsenek. De ha ezt csinálom akkor fogyok és közben lesz valamilyen formám vagy csak fogyok és nem lesz izom? Hogyan működik ez pontosan?
okt. 7. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficitben is lehet izmosodni megfelelő edzés és feherjebevitel mellett. Csak lassabban mint szufficitben.

Viszont amiket írsz az max 1 hónapig lesz alkalmas izmosításra. Utána hozzászoksz és nem lesz elég a terhelés.

Pl ezek csak lábas plusz kardiós gyakorlatok.

Viazint ha követsz egy edzéstervet saját testsúllyal, teljes testre ami fokozatosan emeli a megerőltetés mértékét akkor fogsz tudni izmisodbi

okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzetlen kezdőként kalóriadeficitben is lehet izmot építeni, de ez még progresszív súlyzós edzés mellett is limitált, nemhogy saját testsúlyos tesivel.
okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam. Egyrészt ugye égetsz kalóriát még, meg én izmosodtam is kicsit. Olyan 1-2 hónapig csináltam, aztán éreztem hogy kevés, vettem kézi súlyzókat, aztán még nehezebb kézi súlyzókat. Közben persze figyeltem a magas fehérjebevitelre. Szerintem csináld mindenképp, jót fog tenni. :) Én összességen kicsit tónusosabb lettem tőle, van ahová egyértelműen jött fel plusz izom, szóval jót tett. 4 hónapig csináltam így, de azóta már nem vagyok deficitben.
okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindent tökéletesen csinálsz, akkor az elején pár deka izom feljöhet, ha jó a genetikád. De ennek látszata nem lesz.


Ja, most nézem, hogy saját testsúlyos gyakorlatról van szó.. Akkor helyesbítek: 0 deka izom fog fel jönni ezekkel. Bohóckodás helyett menj le heti 2-3x konditerembe és hosszú évek után izmos is leszel.


Illetve, a fehérjebevitelre is figyelj, testsúlykilogrammonként 2g legyen meg. De elnézve a kérdésed, kalóriát sem számolsz, szóval ez több sebből vérzik.

okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!