Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire reális 18 kg fogyás?

Mennyire reális 18 kg fogyás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ez így nem mehet tovább szülés után vagyok egy évvel és elszaladt a ló. Terhesség alatt is szedtem fel, egy része lement de nem annyi mint vártam. Ez nyilván az én hibám is.. van rajtam felesleg bőven kb 30 kg..


Szóval azt tűztem ki hogy nagyjából december végére, január elejére szeretnék kb 18 kgt leadni. Szerintetek ez mennyire reális?


Illetve recept ötletekre lenne szükségem hol nézzem mit ajánlotok?


szept. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Sok lesz


Ugyanazokat a recepteket csinald mint eddig csak tobb zoldseg, kevesebb minden mas. Hust csereld le soványra.

szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Lehetséges, de nem dől össze a világ, ha kicsit későbbre éred el. Nem kell semmi fakszni meg recept. Nézd meg, mitől hízol (kenyér, pékáru, üdítő, édesség, lisztes köret), azt hagyd ki. Növeld a zöldséget, csökkentsd a mennyiséget, mozogj napi egy órát. Ilyen egyszerű.
szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább fele ennyi fogyással számolj.
szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 0.5 - 1 kg fogyás az egészséges ütem. Ebben lehet csak számolni. Kit érdekel a január :) egészséges legyél, az a lényeg, nem a dátum.
szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Irreálisan sok. Kb. 10 reális
szept. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor is sok ha kb 30 kg felesleg van rajtam? Azt gondoltam ha nagyobb a felesleg akkor több lemegy könnyebben.
szept. 10. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Ne higgy azoknak, akik szerint nem lehet: lehet. A heti 1 kiló a legkevésbé se extrém, teljesen normál tempó!
szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Rajtam is 30 kg volt, és 10 kiló 4 hónap alatt ment le. Persze mindenki más, de inkább arra figyelj, hogy lassan, de biztosan haladj. Használd ki arra az időt, hogy átálljon az agyad a normális ételekre.
szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi mindenkinek. Meglátjuk hogy alakul
szept. 10. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egy remek dolog, ha elszántad magad. Nagyon sok mindentől függ, hogy mennyit, milyen tempóban tudsz leadni. Én úgy tudom, nagy felesleg esetén eleinte könnyebben mennek le a kilók. Személyes tapasztalatom szerint pedig vannak “platók”, amikor mindent jól csinálsz, mégsem mozdul a mérleg, aztán egyszer csak átszakad a gát.


A 18 kg 3-4 hónap alatt nekem kicsit soknak tűnik, de az biztos, hogy bőven 10 kg felett fogyhatsz karácsonyig.

szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!