Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó ez az alak egy balerinának?

Jó ez az alak egy balerinának?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és táncművészeti szakgimnáziumba járok. A balett a mindenem, imádom csinálni és ezt szeretném a munkámnak is. A balettmestereim is teljesen elégedettek a velem, de én azt érzem, hogy az alakomon lenne még mit csiszolni. Jelenleg 49 kg vagyok és 2-3 kg-ot szeretnék fogyni. szükséges ez a súlyvesztés? Itt van rólam 2 balettos kép:

[link]

[link]


aug. 20. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
4%
Balerinánál nem feltétlenül az alak számít, hanem a tánctudás, a mozgásművészet.
aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21

Ezzel nem értek egyet, mert nem egyszer volt már olyan, hogy két azonos tudású táncos közül a szebb alkatú kapta a főszerepet, mert egy hosszú lábú vékony lány jobban mutat a színpadon, mint egy teltebb. Ezért van az, hogy az én iskolámban is az első dolog amit megnéznek a felvételin az az alkat. Ha az nem megfelelő, akkor lehetsz akármilyen tehetséges már nem számítasz.

aug. 20. 15:02
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan én is úgy hallom az alak nagyon fontos szűrő a belépő
aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog lehet, mert a balettozás erősíti a comb izmokat, ezáltal vastagítja a lábakat. Nagyon szerencsés genetika kell hozzá, hogy hosszú, vékony lába legyen, és az is maradjon a balettáncosnak. Ráadásul ugyanakkor nem lehet túl magas sem.
aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen jó, ennél semmiképpen ne legyél vékonyabb mert akkor már nem lenne erőd a balettra sem.
aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Inkább keressetek egy pszichológust, hogyha te 49 kilósan fogyni akarsz és hagyd ott a balettet. A balerinák nagyrésze testkép és étkezési zavaros.


Már te is.

aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!