Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200 hétközben, hétvégén 2000?

1200 hétközben, hétvégén 2000?

Figyelt kérdés
Változtatni szeretnék a szokasaimon, fogyni szeretnek. Legalabb 10kilót szeptemberig. Ami 4 hónap úgyhogy simán megoldhtó lenne de nem tudom milyen taktikát alkalmazzak. Ez a hetem úgy ment hogy hétfőtől szombatig 1000-1400kcal kozott etten, de ma vasarnap nagyszuleimnel ebedeltunk, nem birtam magammal es 2000+ kaloriat ettem.. Buntudatom van nagyon, szamoltam napi atlgot is ami 1400 kcalra jon ki. Karanten idejen heti 3-4x edzek, mindennap megprobalok valamit mozogni de elofordul hogy egy nap lustalkodok es nem csinalok kb semmit. Min kéne változtatnom? Mi a velemenyetek errol? Ehetnek kevesebbet is egy nap?

2020. máj. 3. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi adatot nem írtál magadról, úgyhogy tudja a fene! Így csak annyit mondhatok, hogy tudatosság és rendszeresség.
2020. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még növésben vagyok, lány, 58kg, 163cm

Szoval a sulyos eleg sok a magassagomhoz kepest.

2020. máj. 3. 16:01
 3/4 anonim válasza:
a bmi-d alapján egészséges kategóriába tartozol :)
2020. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1200 kcal a fekvőbeteg étrend vagy a nagyon tlsúlyos.

egy egészséges fiatal lánynak 1600 a minimum.

2020. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!