Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó ez az alak egy balerinának?

Jó ez az alak egy balerinának?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és táncművészeti szakgimnáziumba járok. A balett a mindenem, imádom csinálni és ezt szeretném a munkámnak is. A balettmestereim is teljesen elégedettek a velem, de én azt érzem, hogy az alakomon lenne még mit csiszolni. Jelenleg 49 kg vagyok és 2-3 kg-ot szeretnék fogyni. szükséges ez a súlyvesztés? Itt van rólam 2 balettos kép:

[link]

[link]


aug. 20. 11:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

A balett szép és különleges. De hogy jót tesz-e a testnek...???

Az alakod teljesen jó.

aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
167 cm, 49 kiló. Szerintem ne fogyj. Inkább a test zsìr izom arányt kellene megvizsgalnod, hogy az rendben van-e. Plusz megnézni, hogy az emelèsekhez (ha téged emelnek) ez mennyire sok. A balerinák általában elég izmosak es az izom nehezebb mint a zsír, szóval erre is gondolj mielőtt fogynál. Plusz az sem mindegy honnan kellene "fogynod".
aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy balettmestered, de Te inkább a Gyakori laikus közönségére bízod magad...
aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12

Idén kezdjük az emelést, de elvileg 55 kg-ig teljesen rendben van a súlyod

aug. 20. 13:49
 15/26 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Most ezeket a képeket találtam, amin látszódnak is az izmait😅

aug. 20. 13:55
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Már most is sovány vagy. BMI alapján 2 tizedre vagy az anorexiás kategóriától. Az emeléshez is bőven megfelelő a súlyod. Ha fogynál azzal kockáztatnád az egészséged és a karriered. Mit ér a soványabb alkat, ha nincs erőd balettozni. Ne rontsd el!
aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
44%
#14,#15 szerintem rendben vagy. Én még inkabb izmot epitenek combra. 😅 Egyébként pedig szuper az alakod. Tudom könnyű mondani, de ne stresszelj ezen. Inkább gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. Sok sikerrel kívánok neked!
aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17

Rajta vagyok az ügyön😅 Minden nap 1,5 órát edzek és gyakorlok. Ezek már 1-2 hónapos képek, azóta szerintem már nőtt a combizmom🤣

aug. 20. 14:14
 19/26 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt tartok most izomépítésben de folyamatosan edzek

aug. 20. 14:22
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal izmosabb mint volt
aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!