Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kardió a valasztás vagy...

Kardió a valasztás vagy erősítsek?

Figyelt kérdés
edzőterembe járok alapvetően is vékony vagyok viszont azt a modell alakot szeretném elérni a lapos has vékony comb homokóra alak ehhez inkább a kardió lenne alkalmasabb? vagy azzal egyáltalán van még hova fogynom (persze kaloria deficitben)? sok helyről hallottam hogy a kardióval nem érek el semmit viszont félek ha erősítek is a hasam és a combom izmos és vastag lesz

2022. okt. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

"lapos has vékony comb homokóra alak"

Ez genetikai adottság. Optikai csalódást okozhatsz izomnöveléssel.

2022. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amig tudatlanul edzegetsz, nem kell felni az orias uzmoktol. Heti 2 alkalom szemelyi edzovel 3 honaoig es akkor mar formasodsz. Kb 6 honap utan kezd tenylegesen noni.


Kardio is er valamit, de azert nem szoktak javaoslni mert csak kaloriat eget es nem izmosit. Tehat aki azzal fogy, az lottyedt lesz. A modelleknek kerek pl a feneke. Ezt kardioval nem dogod elerni.


Van egy csatorna sanne vloet a youtubeon es most inditott egy soulsyncbody oldalt is (utobbi fizetos). De elobbi az a sajat magan csatornaja, tele van edzos meg pilates videokkal. A csajszi modell, victorias secret modell is volt, szoval az o edzeseivel nem lohetsz melle.

Minimalis angtudas kell, meg leutaznozni ami a videon van

2022. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenkepp erosites:) sokaig csak kardioztam, aztan meguntam hogy tök edzett vagyok, de egyaltalan nem latszik rajtam, meg erőtlen is vagyok ahhoz képest hogy futok. Mindenkepp ötvözd a kettőt, de legyen erősítés. az izmok adjak a szep format, tonust, es meg nyugalmi allapotban is kaloriat egetnek, no az alapanyagcsere szepen lassan:)
2022. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!