Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy erősítsek?

Hogy erősítsek?

Figyelt kérdés
Kezdő edzést keresek hasra, derékra, fenékre és combra. Nem valami Rubint Rékás DVD-t csak néhány egyszerű gyakorlatot. (Nem helyi zsírégetés, csak erősekk izmokat akarok. Előre is köszi.

2013. nov. 16. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiúnak vagy lánynak?
2013. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés című könyvben tökéletesen le van írva.
2013. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lánynak
2013. nov. 16. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, lány, de nem tökmindegy?


Viszont ne hanyagold el a kart, mellet, hátat sem, kérdező.

A lehetőségek száma nagy, én mindenféle youtube videókat szoktam használni, most pedig Tatarek Rezsőt nyomok, de a kis 10 perces lábedzéssel vigyázz, 2 napja nem kellemes menni, főleg lépcsőn lefelé, pedig én tetőtérben lakom és minden más lent van. Még csak pár tornát csináltam, de eddig tetszik:

[link]

2013. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy. Lehet, hogy én vagyok maradi, de szerintem egy nőnek nem pont ugyanazt az edzéstervet kell követnie mint egy férfinak.
2013. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem vagy maradi. Egy nő edzése mindig legyen gyengébb. Önvédelmet se tanuljon, mert majd a férfi megvédi. Meg megverheti.


('_' )

( '_')

2013. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván én is így értettem...
2013. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy egy nőn is ugyan azok az izomcsoportok dolgoznak mint férfiakon. Akkor azokat lehet edzeni, akkor pedig egyiknek sem kell alább adnia az edzést.

Márpedig az erősítő edzéseknek bár több formája van, a lényeg ugyan az.. és ez kell férfiaknak, nőknek is.

2013. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az izmok és azok fejlődése ugyanaz. Én jobban szeretem a férfiaknak való edzéseket, mert ott megfogja azt a súlyzót, amivel nem mosolyogva nyom 8-at egyszerre s nem másfél kilóval oszcillál lelkesen 4-szer, majd csinál valami mást, közben közölve, hogy ettől centiket fogy és mosolyog.

Jó, biztos van rendes nőknek is, egyes lánykák Pilates edzése ott van a szeren, de akkor is. Ha bicepszet akarok edzeni, nem 2 kilót fogok és nem akarom azt hallani, hogy milyen szexi leszek tuti attól az 5 perctől.

2013. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért nem teljesen mind1, mert a nőknek a testfelépítése picikét más, főképpen csípőizületi tájékon, ami erőteljesen kihat a lábakra és a hátra is. Azok a gyakorlatok ami egy férfinál ok, az egy nőnek károsan terhelheti a gerincét és a csípő- illetve térdizületeket. A bicepszével mindenki csináljon amit akar :))
2013. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!