Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez mennyire jó így? Sok volt?...

Ez mennyire jó így? Sok volt? Belefért a keretbe?

Figyelt kérdés

Ettem egy mozarellás paradicsomos grill csirkemellet ehhez sült zöldségeket.

Azután ettem még mert éhes voltam, ettem egy kisadag piritott szójaszószos rizstésztát ( voltak benne káposzta darabok, hagyma darabok) és ehhez pekingi kacsát ( édessavanyú) szezámmagos volt.


1500 a keret


Reggelizni nem tudtam ma, így az elmaradt.



aug. 1. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem használod bármelyik kalóriaszámoló app-ot? Beírod a receptet és viszonylag pontosan meghatározza az értéket. Ebből sokmindent nem tudunk meg. A pekingi kacsából ehettél akár egy kis darabot, de egy egész kacsát is. Nem derül ki, hogy miből mennyit fogyasztottál. Amikor elkezdtem az életmódváltást a yazio és a konyhai mérleg lett a legjobb barátom. Javaslom neked is;)
aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is életmódot váltottam :). Fogytam azóta 10 kilót. Csak most kicsit elbizonytalanodtam. Mindig szoktam reggelizni de ma nem tudtam. Kicsit úgy érzem hogy elcsesztem valamit.
aug. 1. 17:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, ki kellene számolni valahol, hogy belefér-e a keretedbe, de mivel nem írtad az egyebeket, amiket ma ettél/eszel még, nem lehet tudni, ezt csak te tudnád kiszámolni.

Másodszor az nem sokat számít, ha EGYSZER túlléped a kereted, másnaptól folytatod úgy, ahogy elötte is, semmi változás nem lesz emiatt.

aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy számolod a kalóriákat? Mi segít ebben?

Mi bizonytalanított el? Ezt is pont ugyanúgy számolod, mint az eddigi étkezéseidet. Ha már életmódot váltottál és fogynod is sikerült, akkor nem értem, hogy mi okozott fennakadást, hisz eddig mindent jól csináltál.

aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ennyit ettem ma amit leírtam, semmi többet. Csak vizet ittam még de az alap. Többet nem eszek ma az biztos.

Amúgy mellette sportolok, szóval nm vagyok egy lusta disznó

aug. 1. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De mennyi az az ennyi? 10 dkg pekingi kacsa vagy fél kg? Nem mindegy.
aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát kb 200 g volt plusz ugye mellé a rizstészta ( az meg kb egy nagy merőkanálnyi volt). Volt sima pirított tészta , de inkább rizstésztát választottam
aug. 1. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon kevés. Már annyiszor elmondtuk, hogy egyél rendszeresen, változazosabban, minőségibben és többet. Ez fele sincs az 1500 kcalnak
aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
A paramétereidet meg majd a kisujjamból kiszopom.
aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Evészavaros vagy. Keress pszichológust.

Semmiképp se nevezmém életmódváltásnak ha ennyire rágörcsölsz az evésre

aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!