Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúra alatt ezt eszem,...

Ha fogyókúra alatt ezt eszem, és belefér a keretbe, fogyhatok?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 7. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha eszed, kis adagban, mintegy desszert gyanánt, akkor valószínűleg nem probléma. Nagy adagban bekavarhat az inzulinszintbe, ami eléggé megnehezítheti a fogyást (ez egyéni érzékenységtől függ). De ha már kialakult anyagcserebetegséged van, akkor már tényleg eléggé bekavarhat.
2020. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Attól függ, mennyit eszel belőle. Én régebben, amikor fogyókúráztam, minden héten volt egy édességnapom, amikor kis mennyiségben, de ettem, egy valami cukros péksütit, vagy kis csokit, vagy valami hasonlót (azt akartam elkerülni vele, ha sokáig elvonom magamtól, akkor nehogy egyszerre kívánjak meg sokmindent). Sportolj is, az fontos.
2020. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt annyira nem erőltetném, tejjel együtt rengeteg felesleges kalória, persze ritkán belefér.
2020. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!