Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sportolok , diétázom, jól...

Sportolok , diétázom, jól haladok a fogyással és formásodom. Most harmadik napja viszont rengeteget ettem és nem volt időm futni sem. Három napja nagyon éhes vagyok. Lelki bajaim vannak és két menstruáció közti napokat élek át. Mindent elrontottam ?

Figyelt kérdés
Ugye mostmár nem érdemes folytatni , mit csináljak ? Rengeteg édességet és kenyeret ettem. Szalonnát és csokit, joghurtot , péksütiket. Éjjel is. Annyira éhes vagyok, nem bírtam magammal. Minden odaveszett. Ugye

júl. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos fogalmad sincs a táplálkozásról és a kalóriaszámolásról, továbbá pszichés problémáid vannak.
júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Most, hogy a diagnózist láttad, vond le a tanulságot: ezért nem kérünk anonim trolloktól tanácsot.

A kérdésedre a válasz: holnap felkelsz, és mintha mi sem történt volna, sport, normális kalóriadeficites étrend, fehérjebevitelre figyelni. És holnapután is. És azután is. És...

Ennyi. Nem a világ dőlt össze.

júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy a kettes írja. Holnap tiszta lap, semmit ne kompenzálj. Ha nem korog a gyomrod az éhségtől xe mégis ehetnéked van akkor messzirol keruld el a konyhát és inkább menj el sétálni
júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2, 3 nagyon szépen köszönöm. Bízom abban, hogy még sikerülni fog ezután is. Mikorra futom le ezt , istenem.... Ezelőtt olyan jó volt arra gondolni, hogy nem voltam éhes , nap végén futottam , jól sikerült , most meg nagyon rossz. De hátha rendbejön.
júl. 22. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Kedves anonim troll (avagy 1), azért nem pontoztalak le, mert nem azon alapul az önértékelésem, hogy csapkodhatom-e piros gombot, ha valaki nem ért velem egyet. Próbáld ki te is, eskü, gyógyít! Szép estét! 2.


Kérdező, hajrá! :)

júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
❤️❣️💕
júl. 22. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ha nem vagy rendben mentálisan, vagy épp nem megfelelő a kalóriabeviteled, akkor könnyen csúszik a gyeplő.

Node mostmár ezen ne kattogj. 3 nap alatt nem történt tragédia. Emiatt nem kell feladni. Inkább arra készülj, hogy lesznek ilyen "gyenge napok", és akkor is szét leszel csúszva, ha nem alkalmazol egészséges módszereket a sóvárgásra. Mert van egészséges alternatíva is a falásroham ellen.

júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem történt tragédia. Minimálisan befolyásolja a fogyásod. Ne állj egy hétig a mérlegre, mert amíg a beleidből ez kiürül+a szénhidrát által megkötött víz lemegy, többet mutat. De ez nem plusz zsír, magától lemegy. Azt kell átgondolni, miért történt ez? Nem vagy túl szigorú magaddal? Mit változtass, hogy csökkentsd az esélyét?


A másik meg, hogy ha ilyen történik, akkor rossz irány azt gondolni, hogy minden elveszett. Biztosan fogsz még hibázni, hiszen ember vagy. Hogyan fogod a következő alkalommal jobban kezelni a hibát?

júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok. Mára alábbhagyott valamennyire ez a gond , a két menzesz közt mindig így zajlik 2- 3 nap, de ez most nagyon durva volt. Másrészt borzalmasan megviselt egy elválás , egy személy elvesztése, amin nem tudtam magam túltenni még. Talán rendbejön minden , remélem.

Bár inkább sírni tudnék legalább , de az se megy most , annyira meg vagyok zuhanva , hogy nem igaz.

Így van, majd ezek is gondolkodom , hogy mi lesz ,ha következőleg hibázok. Olyan szépen haladtam , bánt ez még most is, hogy miket faltam össze - vissza , még ennyi édességet... Hiányzik nagyon az édesség.

júl. 23. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!