Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Menstruáció alatt mennyire...

Menstruáció alatt mennyire lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy olyankor nem lehet mert vizet tart vissza a szervezet. Viszont ha én betartom a kalória keretem akkor mérleg szerint ugye nem látszik mert vizet tartok vissza és több is a súlyom de mire elmúlik (nálam 1 hét) akkor addigra fogyok? Jól gondolom vagy olyankor tényleg nincs fogyás?
máj. 29. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod: a vizvisszatartás miatt nem mutatja a mérleg a fogyást. A fogyást (zsírvesztest) nem akadályozza a menstruáció.Az étvágyadra persze hatással lehet.
máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én havi egyszer mérem magam, általában ovulációkor, mert olyankor nem vizesedek. A menstruáció környéki mérés sosem valós, nem is foglalkozok vele, hogy olyankor hány kiló van rajtam. Az étvágyat befolyásolja, ahogy #1 is írja, de olyankor megpróbálok többet tornázni, több folyadékot fogyasztani a vízháztartás miatt.
máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot keversz. Hogy mit mutatat a mérleg meg hogy mennyi a zsírvesztés(fogyás). Menstruaciokor tobbet mutat a merleg mert több víz van benned. De ha tartod a kereted akkor mindekozben pont ugyanolyan uzemben vesztesz zsirt mint amikor nem menstrualsz. Csak a merlegen kesobb fog meglatszani
máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem kell méregetni a súlyt minden másnap. Bőven elég kétheti egyszer, az kb reális. :)
máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jobban mint terhesség alatt :D
máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

"Bőven elég kétheti egyszer, az kb reális"


Aztán vagy szerencséd van, hogy tényleg épp akkor valósat mutat, vagy nincs. Kinek mi, de ha valaki tényleg szeretné tudni, hogy valóban fogy-e, akkor mérje magát minden reggel és az adatokat átlagolja hetente, kirajzolódik egy trendvonal, ami megszüntet minden "zajt", így nem kell kisebb-nagyobb napi/heti változásokon stresszelni.

máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Minden reggel testsúlyt méricskélni az azért már elég beteges. Havi szinten 1 méréssel simán lehet releváns különbséget tapasztalni. Ha nem, akkor nincs fogyás, vagy a zsír/ izom arány változott, de az okosok azt mondják, hogy izmot nem olyan könnyű felszedni, szóval vsz inkább nincs fogyás olyankor ha 1 hónap alatt nincs semmi változás.
máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!