Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan szerezzen vissza a...

Hogyan szerezzen vissza a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sajnos én is bele estem abba a hibába hogy túl nagy kalória deficitben akartam fogyni így éheztetem magam. Szerencsére még időben észbe kaptam és már kb. 3-4 hónapja többet eszem 1900-2000 kalória (mert elvileg ezzel hízom). Viszont a menstruációm már fél éve ki maradt. A hajam is hullik. A vérképemmel minden rendben van. A zsírbevitelt emeltem, a tornát 45p-ről 30-ra csökkentettem. Már mindent megpróbáltam de semmi nem működik. Hogyan tudnám vissza kapni a menstruációmat? Aki volt hasonlo helyzetben szivesen meghallgatom a tanácsát.
2021. márc. 19. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted észlelni fogja amikor eléred a normális egyensúlyt. Addig nem jön meg, és nem leszel rendben.
2021. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg és hány cm vagy? Hány éves?
2021. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 162cm 48kg
2021. márc. 19. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A normál súly alsó határát már eléred. Ha a járvány helyzet engedi, tanuld meg az Aviva tornát! Nekem is az hozta vissza anorexia után. Hasonló magassággal és súllyal nekem már simán megjött. Beletelt pár hónapba, heti 2x kellett csinálnom. Otthon végezhető, elég egyszer elmenni a tanfolyamra megtanulni. Esetleg nézz utána, hátha most is oktatják online!
2021. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a pár hónap mennyi volt?
2021. márc. 20. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap
2021. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!