Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrt vagy ez egyáltalán az? *Képpel*

Figyelt kérdés
Szóval akárhogy diétázok, nem eszek cukrot ez nem tűnik el,pedig már 25 kgt fogytam és nem vagyok kövér. Olyan mint a narancsbőr. Hogyan tüntessem el mert alig merek felvenni rövidnadrágot. Vagy ez nem narancsbőr? Mit tegyek hogy ne legyen ott?
júl. 21. 07:37
1 2 3
 11/23 veszettkecske válasza:
Jó lesz az, de még kicsit lehet fogyni. Nem vagy annyira narancsbőrös, ez inkább még egy kis "maradék leadni-való". Van, akin ennyi plusz sincs, mégis jobban narancsbőrös. Ha 25 ment, akkor ez is menni fog, szerintem jobb lesz, de már ez is jó azért.
júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
57%

Bár már pár napos a kérdés, hátha még olvasod ☺️

1, akik azt mondják,hogy fogyjál még se a nevüket se az alakjukat nem merik felvállalni innentől a véleményük is annyit ér.... Muszáj az élő fába is belekötni...

2, Gratu a 25 kilóhoz én is kb gyerekkorom óta diétázok / minden csodaszert kipróbáltam,tudom milyen

3, GENETIKA, anyukám 54 kiló és 165 centi és narancsbőrös...ez ilyen...

4, Sport... Mikor nekem végre sikerült elérnem a kb. álom súlyomat (nekem ez közel 40 kiló mínusz, bár nekem egy masszív pajzsmirigy alulműködés is benne volt) nekem személyi edzővel sikerült csökkenteni a narancsbőrt. nem tűnt el, de a rengeteg folyadék (víz) és a heti kettő folyamatos edzés miatt látványosan csökkent.

5, fogadd el magad, fogadd el,hogy sose lesz olyan,hogy nem lesz narancsbőröd, de a fentiekkel tudod csökkenteni ☺️

júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%

#12

1. A kérdezőnek minimum kétszer akkora a feneke, mint az enyém, sőt lapos és terebélyes is. A combján is látszik elég rendesen, hogy van rajta zsírfelesleg. Én 159 centihez vagyok 45-46 kg. Vékony, sportos vagyok.

2. A rengeteg feldolgozott élelmiszer, hús rengeteg salakanyagot tartalmaz, ami a narancsbőr egyik okozója. Ezek mérséklésével jelentősen csökkenthető a narancsbőr mennyisége.

3. Hideg-meleg vizes váltott zuhany is jótékony hatással van a bőrre.


Egyébként pedig csak a vak nem látja, hogy a kérdezőn még van bőven plusz kg!

júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
12. Én is az alakomat vállalva (165/52) mondom a véleményem, mi szernt a kérdezőn még bőven van felesleg, így nem csoda hogy így néz ki a combja. Nagyon szép a 25 kg fogyás, de még egy 10-est tudi le kell adni, de inkább 15-öt. És akkor majd utána meglátja hogy mi marad a narancsőrből, zavarja-e az a kicsi ami marad.
júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 veszettkecske válasza:
69%

12#: Szerintem jókat írsz, főleg a víz: az nagyon fontos tényleg. Sokan nem tudják, de a víz vízhajtó is, ezért is jó.


13#: "sőt lapos és terebélyes is" :


1: nem lapos. Hogy a tiéd milyen, arra itt jelenleg senki sem kíváncsi.


2. "A rengeteg feldolgozott élelmiszer, hús rengeteg salakanyagot tartalmaz, ami a narancsbőr egyik okozója. Ezek mérséklésével jelentősen csökkenthető a narancsbőr mennyisége."


Ez komplett baromság, amit írsz.

A narancsbőr feltételezett!!! okai lehetnek: női genetika/hormonok - a többi bulvármaszlag, amit te fogyasztasz. Láttam már narancsbőrt karcsú sportos nőkön is -persze nem a csokiba mártott múmia kategóriára gondolok, és láttam kövér nőt egy szem narancsbőr nélkül is.

júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#15

Nagy a sötétség és a tudatlanság nálad. Tessék, hogy mai is tanulj valamit:


"Mely ételek súlyosbíthatják a narancsbőrt?

alkoholos italok

édesített italok

erősen feldolgozott élelmiszerek, például különböző sós rágcsálnivalók, édességek, sütemények stb.

sóban gazdag élelmiszerek, pl. különböző készételek, felvágottak, sós sajtok, konzervek stb."

[link]


Sehol nem azt fogod olvasni, hogy nyugodtan fogyaszd orrba-szájba az agyonfeldolgozott élelmiszereket, pont ellenkezőleg, mindenhol azt írják, hogy mérsékeld.

Szerinted a húsokban mennyi salakanyag található?


"A salakképződés okai lehetnek a szervezet igényeinek nem megfelelő táplálék összetétel (hús, tejtermék, tojás, fehér és főzött gabona, zsírban – olajban sütés, cukrozott édesség, kávé, foszfortartalmú üdítőitalok, alkohol, konzervált élelmiszer), egyáltalán az élelmiszerek magas proton és alacsony elektrontartalma."

[link]

júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 veszettkecske válasza:
69%

16#


Mondom: genetika. Férfiak ehetnek, ihatnak akármit, még sincs többségüknél narancsbőr. Ez is a genetikát támassza alá. Akinél pedig férfi létére van, na annak magyarázzad ezt, hogy mit egyen :D ehet akármit, akkor is lesz, mert harmadszor írom: genetika. A többi bulvármaszlag, Neked.

Tamási-doktor :D jaaaj...

júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#17

Nem kell mindent a genetikára fogni. A magyar lakosság háromnegyede nem genetika miatt elhízott és túlsúlyos. Jó lenne már túl lépni azon, hogy mindenre a genetika kifogást büfögitek rá. Nem mindenért a genetika felelős!

júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 veszettkecske válasza:
0%
Nem mindenért, de a narancsbőrért igen.
júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

#19

Feladom. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Igazad állításodat hivatalos forrásokkal!

júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!