Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem sikerül fogyni?

Miért nem sikerül fogyni?

Figyelt kérdés

Május21.-kén kezdtem el,mindennap edzeni,illetve számolni a kalóriákat. Mindennap 1órát edzek. Illetve 1400kcal lenne a napi szükséglet,a fogyáshoz,de én ilyen 1200-1300 körül szoktam bevinni. Ugye már eltelt 6 hét azóta,és eddig leadtam 5kg. Viszont múlt héten már 70kg voltam,70.8 ma már 71.9 egy kg visszajött egy hét alatt,pedig ugyanúgy csinálok mindent,nem eszek többet 1400kcal-nál,sőt nincs is meg annyi. Édességet sem ettem,az elmúlt egy hétben,annyi hogy a lecsóhoz sima fehér kenyeret ettem. De a lecsó is olyan volt,hogy csak paprika meg a paradicsom. Szalonnát,kolbászt stb nem ettem meg. Nem értem hogy miért ment fel egy kg.

Meg az edzésben is,egy napot sem hagyok ki.

Kezdek elkeseredni hogy nem fog sikerülni. Igyis lassúnak találom a fogyást,mert ismerek sok mindenkit akik 1 hónap alatt 10-15kg leadnak. De még ez is megnehezíti hogy egyszerűen visszamegy,hiába csinálok mindent úgy ahogy eddig.


júl. 1. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye már eltelt 6 hét azóta,és eddig leadtam 5kg.

Tehát sikerült fogyni



Meleg van, mindenki kilószámra tartja vissza a vizet



160 kilobol le lehet adni egy honap alatt 10et. 80bol nem.



Igy is egeszsegtelen a fogyasod hisz 1200-1300 kcal irto keves. BMR alatti szint ami alatt ehezik a test tehát valamit tuti leépít.


Türwlem türelem.

És ne csak a merleget nézd hanem a centiket és előtte utána fotókat is. A mérleg semmi.

Illetve mindig reggel merd agad, eves es ivas elott, wc utan

júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták, melegben visszatartja a tested a vizet, plusz ha nő vagy, akkor ha közeledik a menstruáció, akkor is
júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rakott karfiol válasza:
100%
Sikerül fogyni. Sajnos nem látod a valóságot. Mi lenne, ha jól éreznéd magad és csinálnád, ahogy eddig?
júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az edzéssel izmosodsz is, akkor tudnod kell, hogy az izom fajsúlya több, mint a zsíré. Ne csak kilókat nézzél, hanem centiket is mérj: csípő, derék, comb, felkar.
júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A testednek az az üzenet, hogy kevesebb megy be, mint amennyi eddig. Rákapcsolt takarékos üzemmódra. Ezen kívül fontos, hogy amit eszel, az se üres kalória legyen. Sajnos a fehérkenyér üres kalória. Legyen inkább teljes kiőrlésű liszttel, vagy korpával dúsított pékáru, burgonyás vagy kovászos kenyér, rozsos kenyér.
júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!