Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináltok ha már napközben...

Mit csináltok ha már napközben látjátok hogy többet ettetek mint kellett volna?

Figyelt kérdés
Nincs semmi, se szülinap, se semmilyen ünneplés. Egyszerűren ma pont olyan kajákat ettem amiben sok a kalória (pl grillsajt), így már 1400 kalóriánál tartok, és még a vacsora hátravan. Ti mit csináltok ilyenkor?
jún. 23. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

1200-1300 kalória elégetése egész nap, munka közben, jónak mondható?

1784 kalória van egész napra. Napközben elvagyok, de este éhes vagyok. Ehetek szerintetek többet 1784- nél?

173cm 83kg férfi, és fogyni szeretnék

jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#2

Az 1400 kcal számomra egy dietetikus által meghatározott egészséges keret fogyáshoz heti 3 edzés mellett. Alacsony nőknek ez bizony elég.


Kérdező: nálam egyszerű: HA éhes vagyok akkor eszem annak megfelelően. Akár egy fehérjeshake akár egy zöldséghangsúlyos étel pl zildséghasábok humuszba márotgatva kenyér nélkül.


HA nem vagyok éhes este akkor nem eszem. És általában ez a gyakoribb. Ha többet ettem napközben általában másnapig nem éhezem meg

jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!