Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináltok ha már napközben...

Mit csináltok ha már napközben látjátok hogy többet ettetek mint kellett volna?

Figyelt kérdés
Nincs semmi, se szülinap, se semmilyen ünneplés. Egyszerűren ma pont olyan kajákat ettem amiben sok a kalória (pl grillsajt), így már 1400 kalóriánál tartok, és még a vacsora hátravan. Ti mit csináltok ilyenkor?
jún. 23. 16:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ohh akartam szavazást csatolni, de ezek szerint nem mentettem rá.

Szóval.

1. Ma már nem eszek

2. Keveset eszek vacsorára (pl 200 kalória)

3. Eszek rendesen, de extra mozgást beiktatok.

4. Eszek ugyanúgy, néha belefér a több kalória (de mondjuk a 2000-ret nem lépem túl).

5. Most már mindegy, este bezabálok.

jún. 23. 16:05
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Mit kellene? Ha éhes vagyok, eszek és nem azon kattogok, úristen, MÁR megettem 1400 kalóriát (wow, rengeteg), és még csak négy óra.


Mondjuk 1400 az egy négyéves gyereknek elegendő kaja, nem egy felnőttnek.

jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kettes, oké, értem, de mivel fogyni szeretnék, igy napi 1500 kaloriát eszek.
jún. 23. 16:07
 4/12 anonim válasza:
80%
Attól még értelmes mennyiséget kéne enni.
jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Eszem rendesen, de elmegyek bringázni legalább 30 km-t, vagy lenyomok egy 1 órás kardió edzést. Vagy pedig le...om, elkönyvelem hogy 'ma nem jött össze', és ennyi. Éhezni nem vagyok hajlandó.

Amúgy nem tudom az adataid, de az 1500 Kcal nagyon kevésnek tűnik, főként ha esetleg mozogsz is. Én biztosan nem tudnék ilyen keveset enni...

jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
A túlevésnek okai vannak. Ezeket felismerve előre kiküszöbölöm.
jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mozgással kompenzálom. Futás, vagy valami edzés, vagy torna itthon. Vagy kocsi helyett bringával közlekedek. Bár ez elég gyakori nápam.
jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másnap kevesebbet nassolok.
jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ritkán fordul elő ilyen, mert én tervezetten eszem és előre elkészítem a terveket, szóval nincs olyan, hogy becsúszik például egy grillsajt, mert ilyet alapból nem ennék.


De nyilván, ha előfordul ilyen, mert pl beültem délután egy hamburgerre barátommal akkor este már nem ettem, vagy másnap és következő nap kevesebb kalóriát vittem be tervezetten.


Nem megoldás, hogy éhezel és az sem, hogy kihagysz étkezéseket.


Nem a napi kalóriakereted számít alapvetően, hanem az hogy tartósan mit csinálsz. De az nyilván egy probléma, hogy becélzol mondjuk heti fél kg fogyát és megvan a napi 500 kalóriás deficit, de te betolsz túlevéssel a héten 1-2 alkalommal 1000 kalóriát, akkor olyan minthogyha nem is csináltál volna semmit az egész héten.

jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4
jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!