Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tehetnék még , hogy...

Mit tehetnék még , hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Kb 800-1200 kcal között eszem. Napi 30 Hiit, 10000 lépés megvan.

Napközben dolgozom, de szellemmi munkát.Mégsem tudom normálisan tartani, mert kb 5 napig bírom, utána meg rámjön a falásroham.

Utána egy kisebb érzelmi sokk után(kövér vagyok, csúnya vagyok,utálom magam),kezdhetem előről. Egyébként 170 cm, 66 kg vagyok. 58 kg szeretnék lenni.



2022. jún. 27. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
800 kalóriát nem bírsz tartani? Csodálkozol? Végstádiumban lévő rákos betegek több kalóriát visznek be. 500-600 kcal deficit bőven elég, nem kell auschwitzi mértékben túltolni a koplalást. Mire gondoltál?
2022. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Szia!Tudom ez a legnehezebb része, de ne utáld magad. Nem baj ha van motivációd, és változni szeretnél(66kg nem olyan sok, sőt még bőven benne van a normális súlyban), de az utálat nem a legjobb formája. Mint az első is írta egyébként nagyon kevés a bevitel, nyugodtan vidd feljebb, mert a kevés táplálék miatt is lehet ez a mentalitás ami megcsap hétvégére. Egyébként kezdj el súlyokkal edzeni, azok sokat segítenek.
2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sportolj tobbet akkor tobbet is ehetsz. Mondjuk ennel szerintem amugy is..
2022. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért tör rád a falásroham, mert túl keveset eszel.
2022. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Emeld fel a kereted 1500ra és akkor nem jön falásroham.
2022. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ennek nincs értelme. Ha le is fogysz, amint abbahagyod a koplalást vissza fog jojózni a súlyod.
2022. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azert tor rqd a falasroham mert éhezel. Az 1200 fekvobeteg 1.5 meteres kislany fogyasahoz is keves (en 153 cm vagyok es 1350 kcallal fogyok)

Egyél többet, jobban

2022. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
Ne a kalóriát számolgasd, hanem egyél emberbe való kajákat. Mindenből bőven. Legalább egy ökölnyi zöld leveles, egy ökölnyi színes, egy ökölnyi kénes zöldséget, valamint egy ökölnyi fehérjeforrást, int pl hüvelyesek, gomba, hal, legeltetett állatok húsa. Kerüld a készkajákat és mindent, amiben "összetevők" vannak.
2022. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindent, amiben összetevők vannak :D


Hát ekkora baromságot se hallottam még. Ennyi erővel költözzön az erdőbe és túlélőtáborozzon, attól is lefogyna.

2022. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Miért kéne az erdőbe költöznie, utsó? Egy szelet húst otthon is meg tud sütni, és máris sokkal beljebb van az egészség terén, mint mondjuk egy pár virslivel, ami ugye tartalmaz guargumit, glutént, savóport, állományjavítót, ízfokozót, tartósítószert, és valahol a lista legvégén szerénykedik a maga 8%-ávall némi tollas bőr- ás húsnyesedék. És nehogy azt hidd, hogy a nívósabb felvágottak jobbak! Talán valamivel több húst tartalmaznak, de összességében ugyanolyan emberbe nem való adalékokat pakolnak bele.
2022. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!