Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lassan két hónapja hogy...

Lassan két hónapja hogy fogyókúrába kezdtem. számolom a kalóriákat.Nem eszem semmi cukrot semmi lisztes dolgot napi négy liter vizet iszom és napi egy két órát kardiózom.Most szedem a Byo tech usa egyik kapszuláját.Miért nem fogyok le?83 kg vagyok.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #Miért nem fogyok
2021. aug. 5. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Valami nem jó az étrendedben. Változtass rajta.
2021. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem elég egyértelmű, hogy még mindig nem vagy kalóriadeficitben, mennyi az annyi? Egyébként a leírásod is nagyon hiányos, és a byo tech-ről soha nem hallottam. Mióta csinálod? Ez több hónap munka, de akár évek is lehetnek. A kardió 1-2 óra naponta?? Mi van? :D Ki adta ezeket a tanácsokat?
2021. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött az, hogy reggeli, ebéd, vacsora, és közben csak víz. Mindent ettem, amit szerettem és éppen kívántam, és bármennyit, de csak akkor. Fél év alatt 20 kilót fogytam.
2021. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!