Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lassan két hónapja hogy...

Lassan két hónapja hogy fogyókúrába kezdtem. számolom a kalóriákat.Nem eszem semmi cukrot semmi lisztes dolgot napi négy liter vizet iszom és napi egy két órát kardiózom.Most szedem a Byo tech usa egyik kapszuláját.Miért nem fogyok le?83 kg vagyok.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #Miért nem fogyok
2021. aug. 5. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Az izom nehezebb, mint a zsír. Lehet, hogy te nem hájas vagy, hanem izmos, és pont így vagy jól. Egyébként tök fölösleges 4 liter vizet inni, a szükséglet 2-3. A víztől nem fogsz fogyni.
2021. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindent úgy csinálsz ahogy írod, akkor fogynod kell. Valami sántít itt..
2021. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%
Az izom nehezebb, mint a zsír? Jól értem, akkor egy kg izom nehezebb, mint egy kg zsír?
2021. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
13-as, csak kíváncsiságból: neked tényleg ennyi ész jutott vagy mást nézel hülyének?
2021. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Eh, a 14-est véletlenül lepontoztam, pedig felpontozni akartam.

Igen, 13as, az izom nehezebb, mint a zsír, egy izmos testre a mérleg meglepően sokat fog mutatni.

2021. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Úgy kell érteni, hogy ugyanolyan térfogatú izom nehezebb, mint ugyanolyan térfogatú zsír. Tehát a sűrűségre vonatkozik. Általában így szoktuk érteni, mikor két anyagnál azt mondjuk, az egyik nehezebb a másiknál. Pl. az ólom nehezebb a vasnál, az arany nehezebb az ólomnál.
2021. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én csak vizet iszom.
2021. aug. 8. 06:37
 18/23 anonim ***** válasza:
147, Feltettél egy hiányos kérdést, egy csomóan próbálnánk segíteni, ezért visszakérdeztünk pár dologra. Erre 3 nap elteltével ideböfögsz ennyit. Akkor hogy segítsen neked bárki is?
2021. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Ironikus volt a kérdésem, 14-es. 1 kg izom pont ugyanannyi mint 1 kg zsír, ti írjátok a hülyeséget, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. 16-osnak van igaza, a térfogata kisebb az izomnak, ezért van az, hogy egy 65 kg-os, zsíros ember másként néz ki, mint egy 65 kg-os izmos ember.
2021. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
Vagyis nehezebb! Nem ugyanannyi súly nehezebb (ezzel példálózni maga az őrültség!), hanem ugyanannyi térfogatnyi! A fajsúlya több. Általános iskola 2. osztály. A te logikád szerint azzal is hülyeséget mondanék, hogy a pihe könnyebb, mint az ólom, hiszen egy kiló pihe ugyanolyan súlyú, mint egy kiló ólom. Csak épp egy anyag "nehézségének" megállapításához nem egy kiválasztott súlymennyiséget kell venni, ami nem állandó, hanem az anyag fajsúlyát, ami viszont állandó jellemzője. Úgyhogy 14-es kérdésemből az a) válasz bizonyult helyesnek.
2021. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!