Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lassan két hónapja hogy...

Lassan két hónapja hogy fogyókúrába kezdtem. számolom a kalóriákat.Nem eszem semmi cukrot semmi lisztes dolgot napi négy liter vizet iszom és napi egy két órát kardiózom.Most szedem a Byo tech usa egyik kapszuláját.Miért nem fogyok le?83 kg vagyok.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #Miért nem fogyok
2021. aug. 5. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Egészséges dolgokból is ehetsz többet, mint kell. Szerintem próbálj meg kalóriát számolni
2021. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

#1, de hát írta, hogy számolja.

Mennyi kalóriát kalkuláltál, kérdező?

2021. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyagcsereprobléma is, ebben az esetben a háziorvoshoz kell fordulnod, ő tud vizsgálatokra beutalni.
2021. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Vagy rosszul számolod a kalóriákat, vagy túl magasra lőtted be a kalória szintet. Az sem derült ki, mit eszel.
2021. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valószínűleg a kalóriákat rosszul számolod, vagy esetleg túlbecsülöd, hogy mennyit égetsz kardióval, és azért nem fogysz, mert nem vagy kalória deficitben.
2021. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is számolni kezdtem, több, mint két hónapja, alig 2 kiló ment le.

A mérleg alapján.

Viszont simán beférek a farmeromba, amit előtte csak nagy nehézségek árán tudtam begombolni, leülni benne meg igen kényelmetlen volt...

Az úszógumimból 4 centi lement, a mérleg nem számít.

2021. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Adatok: nem, magasság, súly, bevitt kcal, aktivitás? Ezek nélkül csak találgatunk.
2021. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több infót légyszi. Írd le, amiket a 7-es válaszoló kért, plusz azt is, mennyi a fehérje/szénhidrát/zsírbevitel egy nap. Plusz csak kíváncsiságból írj le légyszi egy napi mintaétrendet.


A mindennapi 1-2 óra kardió pedig biztos, hogy sok lesz. Elég heti 4-5 alkalommal az egy óra is.

2021. aug. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
25%
Nekem lenne egy javaslatom.Én 30 kgt fogytam,10 visszajött,azt tartom evek ota...nem szabad semmi kapszulat,port stb venni,semmire de semmire nem jók...a vízivás pipa,így tovább.Mennyit akarnál leadni?Én ugy csináltam,hogy NULLA szénhidrát,sok fehérje,sok zöldség,konkrétan,mivel az anyagi lehetosegeim korlatozottak,: fött csirkecomb,párolt mirelit zöldség.Semmi más.Persze lehet bármilyen hust,ez a legolcsobb,jo lenne pl hal.Csirke boret ne edd meg.Zöldség bármi lehet,kivétel borsó,bab,krumpli,de zoldbab bármennyi..gyumolcs nulla. mivel ez eleg monodieta,illik vitaminokat szedni rá.Nekem 30 kg minusz 3 honap alatt..és tartható,annyit eszel amennyi beléd fér...de nem szabad semmi kapszulat szedni..szívesen segítek ha gondolod.Ez abszolut mukodik,cserebe viszont nem annyira egeszseges,orvosilag 3 honapig szabad csin
2021. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap után, ha helyes a kalória számolás, már biztos kellene hogy legyen hatása. Az egyik munkatárs is így járt. Aztán kiderült, hogy amit evett, csak azt számolta, és amit ivott, azt nem. Aztán fel lett világosítva, hogy hiába folyadék, de egy energiaital is közel 300 kalória, azt nem fogja kimosolyogni magából…..
2021. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!