Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan szoktátok korrigálni...

Hogyan szoktátok korrigálni ha több kalóriát esztek?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem a 10.hetemet eddig 8.5kg ment le, 1600kcalon vagyok eddig még ha kicsit többet is ettem 2ezer kcalnál nem lett több ma viszont 3100kcal lett. :( Nagy súlyról indultam 129kg.

Érdemes lenne holnap tartanom egy nap vízböjt napot, hogy korrigáljam a mait?



2020. jún. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy teszek mintha mi sem történt volna. Azért ez nem rendszeresen fordul elő. Egy nappal nem foglalkozom.
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ritka eset, akkor egyszerüen nem foglalkozom vele, másnap folytatom a megszokott étrendet.

EGY alkalomtól nem hízol vissza, nem rontasz el semmit, legfeljebb megint egy ideig jobban birod a megszorításokat.

Holnap emiatt koplalni értelmetlen és fölösleges, ezzel csak annyit érnél el, hogy azután még jobban hajlamos leszel újra túlenni, mivel erösen energiahiányod lesz.


Szóval egyszerüen lépj túl rajta, mintha semmi sem történt volna.

2020. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egy nap dönt. Ha nem lesz rendszeres nincs mit korrigálni.
2020. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!