Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha túl sokat ettem ma, holnap...

Ha túl sokat ettem ma, holnap tudom korrigálni?

Figyelt kérdés

Reggeli,tízórai:

-egy fél sült csirkecomb

-barna zsemlés szendvics (sonka sajt)

-Rántotthúsos szendvics

Ebéd:

-Sült csirkecomb

-erőspaprika

Aztán uzsonna,vacsora (amikkel a nagy gond van)

-Pékségből hozott sajtos kifli(?), 3 db (nem kifli, kb akkora mint a kifli harmada)

-Sajtos croissant (belsejében kecsappal, párizsi)

-itt aludtam 3 órát-

Aztán este még bevertem egy kakaóscsigát...

Ezt tudom korrigálni? Általában nem eszek 1200 kcal nál többet, de ez nagyon sok volt.


2014. okt. 6. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ vége. Maximum holnap menj el kicsit kocogni
2014. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazabol a heti atlagokat erdemes nezegetni. egy nap nem a vilag.
2014. okt. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A korrigálás a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz. Egyél normálisan, mozogj, és kész, a nem evéssel nem fog visszamenőleg megsemmisülni az előzőleg bevitt kalóriatöbblet, ez nem így működik. Sőt, ha koplalsz egy napig, csak jobban leáll a fogyás.
2014. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy?

Az is lehet, hogy túl keveset viszel be általában, és ilyenkor kialakul egy hiány a szervezetedben, és ilyen jöhet rád a zabálás, illetve a tápanyag pótlása. Mennyire kell szigorúan tartanod a diétát, és mi a cél?

Például, én alapból úgy vagyok vele (bár én nem követek semmi diétát, nem is célom fogyni), hogy hétközben kevesebbet eszem (elsősorban időhiány), aztán hétvégén amikor több szabadidőm van, rám szakad a sok kaja is, mindenből annyit megtudok enni, és annyit is eszem, hogy az tényleg sok. Ezt mindenféle súlyingadozás nélkül tartom már évek óta. Ám ezt nem ajánlom, nem hiszem, hogy egészséges, ezzel csak azt akartam bemutatni, hogyha nem is veszed észre, a szervezetednek szüksége van a táplálékra, és ezt igyekszik pótolni.

Tehát inkább vigyél be több kalóriát és szénhidrátot/nap, és így elkerülheted a túlzabálást is, ha elosztod a kiskajáidat.

2014. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!