Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam, feszül a pocim,...

Bezabáltam, feszül a pocim, nagy lett, de holnap strand. Hashajtó módszereket lapos hasért holnap reggelre tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Valahogy ki kell üldöznöm mindent, hogy lapos legyen a hasam holnapra. Itt van rá az egész estém. Tea kizárva, mert túl sokára hat és egész másnap nem mehetek messzire a wctől. Valami gyorsan ható dolog kéne, hogy menjen a hasam éjszaka, de reggel már ne legyen semmi bajom.

Tippek?



2014. aug. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a pszichológust ajánlom.
2014. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el futni! Az engem mindig meghajt ;)
2014. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De most ez minek? :D nem értem miért kell elrontanod a mai napodat a holnappal.
2014. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hashajtó, hanem néhány működő idegsejt kéne.
2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te meg vagy zakkanva, tuti egy butácska tinilányka vagy. Reggel kakkantasz egyet szöszke, aztán már lapos is lesz a hasad.

Ma este imádkozni fogok hogy az én majdani kislányom ne legyen ilyen buta mint te!

2014. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy lesz@rom tabletta most s egy holnap reggel, majd önfeledt strandolás. Nem hiszem, hogy a többieknek nagy lenne a különbség, ez az egész "most bálna vagyok, de ha hasmenésem lesz, akkor én leszek a strand szépe/rám tudnak nézni hányinger nélkül (megfelelő aláhúzandó, nem tudom, Te milyen vagy)" leginkább csak a Te fejedben van, kérdező.
2014. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Önbizalomhiányos tinilány vagy aki ki akar tűnni a tömegből.Aki a barátod úgy fogad el ahogy vagy de ha nem akkor nem is igazi barát.Aki nem ismer gondoljon bármit neked nem kell vele foglalkoznod.


Ui.:pszhihológus ajánlott

Ui2.:amikor osztották az önbizalmat te sem álltál sorba...

2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!