Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mozgással lehet "korrigálni",...

Mozgással lehet "korrigálni", ha valaki többet eszik a kelleténél?

Figyelt kérdés
Mondjuk 200 kalóriával túlléped azt a mennyiséget, amit ehetsz fogyáshoz. Ha "ledolgozod", akkor az olyan, mintha a limiten belül maradtál volna, vagy ez nem ugyanaz, és ilyenkor már mindegy?
2013. ápr. 22. 18:48
 1/4 dieta ***** válasza:

Mivel a kalória deficit a bevitt és az elégetett kalória különbsége így logikus a különbség nem változik ha mindkettőt azonos mértékben változtatod.Semmi problémát nem okoz a fogyásban ha a kalória deficit nem minden nap megfelelő ha a többnapos átlag megfelel a tervezetnek.

Tehát a mai 200 kalóriát holnap és holnapután plusz 100-100 kalória elégetéses ledolgozod ,vagy egy részét a kaján megspórolod ugyan az az eredmény mintha szigorúan tized grammra számolod a napi bevitelt.

2013. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Nem jó stratégia, mert a kardióra is van terved, lehetőséged, amit nem jó megbolygatni, mert egy zsömlével többet ettél. Időszakos koplalás, Ducan, vagy folyadéknap szerintem jobb korrekció.
2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elméleti szinten érdekelt a kérdés, most kezdtem diétázni, nem tudom, lesz-e ilyen eset, remélem, nem. :)
2013. ápr. 23. 08:05
 4/4 poiu ***** válasza:
Elméleti szinten lehetséges, a gyakorlatban a gondolata is felejthető.
2013. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!