Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnék pár kilót....

Fogyni szeretnék pár kilót. Ezeket ettem ma. Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Reggeli:kávé,kevés tejjel,egy kis kanál cukor.

Tízórai :tükör tojás(3 tojásfehérje,1 sárgája) 4 szelet pulyka mell sonka, zöldség,1 szelet teljes kiőrlésű (25g)

Ebéd:Pársz szem eper.egy marék pisztácia

Uzsi :1 tányér leves,1alma

Vacsi: Cottage Cheese (200g).2 darab eperrel összekeverve.



2020. márc. 29. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha 8-9 éves vagy, akkor tökéletes
2020. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

Szioo:)


Nem rossz de jobbat is ki lehetne hozni belole.


Nekem peldaul jol bevalik az ha sok sok zoldseget eszem sovany husokkal vagy tojassal, tofuval, neha magvakkal. Arra figyelek,hogy ne egyek tul sok zsirt , ellenben sok feherjet (1,5g testkilogrammonkent). A szenhidra is figyelni kell azert de drasztikusan nem kell megvonni. Termeszetesen ezalatt “jo” szenhidratokat ertek (pl lencse, csicseriborso, barnarizs, quinoa, koles, bulgur), barmi ami lassan szivodik fel. Igyal sok sok folyadekot ez lehet gyogytea is , vagy citromos viz, ha a sima nehezen csuszik.:)


En a tejtermekeket elfelejtenem a helyedben, szerintem nem embernek valo mas a vemhes allatnak a hormondus togyvaladeka

:D bar izlesek es pofonok. De peldaul az is egy jo szempont ha kizarod oket azzal sok “feleslegesen” bevitt kaloriat tudsz megsporolni, mert a tejtermekek eleg zsirosak is altalaban. Ez persze a sajat dontese mindenkinek.


Persze nem azt mondom,hogy neked is igy kellene csinalni, nekem ez bevalt, es remelem ,hogy tudtam hasznos informacioval szolgalni, vagy tudsz kiszurni belole olyat ami elosegiti a celod elereset.


Sok sikert es motivaciot kivanok!

2020. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebédre eper pisztáciával? Érdekes. Milyen levest ettél?

A reggeli és a vacsora jó, az ebédet gondold át. Illetve nem írtad az adataidat és azt, hogy ez mennyi kalória volt, ebből mennyi fehérje, szénhidrát, zsír.

2020. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18L.53kg.1300kcal.100g fehérje.105g szénhidrát.45g zsír
2020. márc. 30. 11:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Húsgombóc leves volt
2020. márc. 30. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e értelme fogyókúráznod ilyen súllyal. Ha jobban szeretnél kinézni, szerintem jobban járnál, ha inkább tornáznál, izmosodnál.

A fehérje OK. A tojásnak edd meg a sárgáját is (tele van vitaminokkal), és szerintem több kalóriára lenne szükséged ilyen fiatalon. Ehetnél normális ebédet, leves + főétel. Uzsonnára mehet a gyümölcs és a pisztácia.

Nem rossz az étrend összetétele amúgy, csak szerintem kevés.

2020. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!