Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rendben van így? Fogyhatok?...

Rendben van így? Fogyhatok? Tudtok-e javasolni más étrendet?

Figyelt kérdés

27éves vagyok.53kg.szeretnék még fogyni!

ezt eszemReggeli:kávé natúr joghurt+pufi rizs 1db

tízórai:narancs

Ebéd:natúr joghurt+5db korpás keksz

uzsonna:3db kivi+1db pufi rizs

vacsora:kefír+1db pufi rizs+1db korpás keksz ez kb 800kcal


2015. nov. 30. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

Uzsonnára már ne egyél gyümölcsöt. Helyette túrót, tojást, halat, zöldségeket.

2015. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fehérje, zsír, kalória. Alap mind.

Te inkább egyszerű és összetett cukrokra koncentrálsz, a tested tápanyagigényét elég nagy ívben figyelmen kívül hagyva.

2015. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mozogsz többet ??
2015. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kb.156cm vagyok
2015. nov. 30. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegán vagy? Hol a hús meg a fehérje? És a zöldségek?

A joghurt pufi rizzsel nem hangzik túl fincsin. Nem utáltad még meg ezeket? Amikor én fogyóztam csak vacsorára ettem mindig omlettet két hónap után már rá se tudtam nézni. Tízórai joghurtok dettó. Jó ha te nem utálod meg de szerintem ez nagyon egyhangú és sok minden hiányzik belőle. 800 kcal meg nagyon kevéske. Könnyen hiánybeteg lehetsz szerintem ilyen egyhangú és kevés kaja mellett

2015. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HÚS B+!!!!
2015. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

#1!

"Uzsonnára már ne egyél gyümölcsöt." - miért ne?

2015. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvileg jobb ha estefele már inkább fehérje tartalmú ételeket eszik az ember, de azért uzsonnára én is mindig gyümölcsöt veszek. Mármint én nem is uzsonnázok, desszertnek eszek egy mandarint a többi meg "folyamatosan" (el)fogy vacsiig :D

De húst (hal is jó) tojást meg fehérje forrást tényleg tegyél az étrendbe. Jóformán 3 dolgon élsz na jó 4. De az se jobb

2015. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az még nem akkora gond, hogy 3-4 dolgon él, bár az ilyesmi veszélyes, ha az ember nemért hozzá...De milyen 4 dolgon? A testépítők speciel elég jól megvannak hús, rizs vagy hasonló keményítő, zöldség alapokon s tudom, hogy nem a legtökéletesebb egészség a céljuk s én is bele tudok kötni az étrendjükbe, ha nagyon akarok, de azért sokkal jobban esznek, mint az átlagember és rengeteg évtizede bevált étrendeket alkalmaznak, ha egyénileg nem is jön be mindenkinek. A hús egész tápanyagdús (bár a boltit meg nem enném, kivéve a zsíros halakat), a tojás még jobb, a változatos sok zöldség is jelent valamit, az olajos magvakban is sok ásványi anyag s egyéb tápanyag van (amibe bekavarnak a fitátok, de azok mennyiségét lehet csökkenteni)... De a kérdező ilyen kis semmiket eszik, egy kis cukor, egy kis keményítő, rengeteg fontos anyag hiányzik, az bizonyos.


Az uzsonnára gyümölcs szerintem se vészes (bár lehet, hogy nem én vagyok a legjobb, aki eme témáról írogathat, mivel engem kicsit sem érdekel, milyen napszak van, azt eszem, amit kedvem van. viszont az étrendem miatt ezzel nincs gond, én se reggel, se délben, sem este nem eszem sok - pl. 10g - cukrot). Mi van, ha mozgott előtte vagy utána fog? Ha 8 óra múlva fekszik le? Mégis mit okozhat 3 kivi? Én továbbmegyek s az sem érdekel, eltárolja-e a test (majd hülye lesz deficitben erre költeni...), amennyiben nem kavar be az éhségembe a dolog és deficitben tudok maradni, úgyis fogyok, s egy idő után muszáj lesz zsírból, a testben tárolt szénhidrát piciny, izmot pedig alig bont a test, ha jól eszünk.

2015. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisz85 ***** válasza:
ez így röhejesen kevés,
2015. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!