Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A hashajtó az tényleg gátolja...

A hashajtó az tényleg gátolja a felszívódást? Tehát ha negeszek egy nagy mennyiségű ételt, utánna beveszek egy hashajtót akkor a kaja kijön úgy hogy nem is hízok tőle?

Figyelt kérdés

Nem kell hurrogni,hogy egészséges életmód meg sok sport... tudom és csinálom. De hiába nem koplalok,egészséges ételeket eszem,néha bűnözök is,szerencsére sikeres a "diétám"is. De ennek ellenére néha olyan falásrohamok törnek rám hogy nem bírok magammal és ilyenkor általában magas kalóriatartalmú édességeket eszek,ami sajnos mindíg van itthon mivel a család többi tagja nem fogyózik.

Persze ezután cefetül érzem magam,jó lenne ha ez a hashajtás ilyen esetekben hatna.

Persze nem kell elmenni a végletekig,nem állandóan csinálnm ezt hanem olyan 3hetente 1nap szokott ez rám jönni.

Azt is tudom hogy egy naptól nem lehet visszahízni és belefér. De akkoris zavaró és a kérdésem nem ehez vonatkozik :)


2011. szept. 5. 11:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem én találtam ki. Ha annyira hihetetlennek tűnik keress rá Dr. Túry Ferenc munkáira, aki ma itthon az egyik leghíresebb evészavarosokkal foglalkozó pszichiáter.
2011. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

[link]


Itt szíveskedj kiszámolni a kalóriszükségletedet, heti fél kg-mal. Heti 5-6 sporttal 1800 kalóriára lenne szükséged.


Azért van szorulásod, mert keveset eszel. Ha többet ennél, lenne, ami kijön.


Mellesleg nem kell fogynod.

2011. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Nem olvastam a kommenteket, de azok a hashajtók, amik már a vékonybélben hatnak pl a keserűsó vízben oldva, olyanok, hogy nagyon hamar "kimosnak" és ezzel nem fog felszívódni a kaja. Legalábbis abból semmi ami úgy jön ki ahogy lenyelted. De ezt tényleg csak nagyon ritkán lehet mert túl drasztikus és egész napos programod lesz utána! Lakásból kilépésről ne is álmodj!!

A sima hashajtók pl a Dulcolax, stb csak a vastagbélben hatnak, de mire a kaja odaért addigra már minden felszívódott! Amíg ezt nem tudtam azt hittem ez is ugyanannyit ér, és túl is lehet adagolni, akkor ezzel is úgy jön ki, ahogy bement, de alapjáraton nagykönyv szerint használva nem!

Én régebben volt, hogy heti3x-4x hashajtóztam, a többi napon alig ettem valamit, fogytam is nagyon gyorsan, de mindenféle eü problémám lett, azóta abbahagytam.

2011. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
72%

Ti nem vagytok normálisak!

" reggeli:teljes kiőrlésű kenyér csirkemellsonkával,diétás lekvárral,vagy zabkorpa/pehely kásának vízzel édesítővel. Ebéd csirkemell,zöldséggel,rizzsel,kölessel. Vacsi túró vagy szintén csirkemell. Uzsi,tízórai vagy gyümölcs,joghurt,csirkemell mikor mi"


EZ NEM KOPLALÁS!

Csesszétek meg, nem egy 198 centiméteres és 100 kilós kigyúrt férfiről beszélünk, hanem egy 60 kilós lányról aki fogyni akar, és nem tömeget növelni. Normálisak vagytok?

2011. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
33%
Ha hashajtóval akarsz fogyni, tanácsolom, hogy igyál meg minden nap egy evőkanálnyi higanyt!!!
2011. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Szerintem se hashajtozz,mert csak tonkreteszedmagad.

JAh es nem ertem h mi ebbe a koplalas.Az a koplalas mikor itt irjak h 800 kcalt esznek meg 1 nap es melle meg tornaznak is.

Szerintem teljesen rendbe van az etrended,esetleg 200-300 kcallal ehetnel tobbet de azt se muszaly,igy is ok.:P

2011. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
40%

vlóban rontja a felszívódást, úgy is mondhatjuk ... p.csába, elfelejtettem a megfelelő szót erre. öregszem.

mivel "átszalad" rajtad az étel, nem szívódik fel. de akkor mi a füstölt ráknak eszel? add oda a kajád éhes gyerekeknek, nem kell bezabálni és kisz.arni csak úgy.


falás rohamok stb: rossz hírem van, aki nem képes uralkodni a cselekedetein, mozdulatain, azt előbb-utóbb esélyes, hogy megkéselik, megerőszakolják, tovább késelik (és erőszakolják). tehát 1-10 év világtól elvonult elmélkedés és harcművészkedés az életed hátralevő X éve tekintetében nagyon sokat segíthetne.

2011. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Azért a füstölt ráknak,mert qrva éhes és kívánós vagyok. Lehet te zabálsz minden nap mert gyúrsz és kell az energia,de én aki fogyózok csak nyeszett vackokat ehetek,ha nem akarok egész nap éhezni. Az önkontrollból meg már herótom van,ennyi idő után.


Az erőszak meg hogy jön ide? -.-

2011. szept. 9. 11:41
 39/40 anonim válasza:
ur isten. napi 1500kcal. Napi 200 kcalt viszek be.+sport.amugymegfigyeltem hogy ha valakinek szekrekedesmiatt kell a hashajtomindenki azt mondja hogy hat hat jo. szuksege van ra. azonban ha valaki fogyasra szeretne hasznalni egybol hogy meghalsz tole meg tudja miket nem olvastam. en is most akarok elkezdeni hashajtozni. de szerintem ha nem napi szinten csinalnad vagy ilyesmi akkor nem okozna olyan sulyos "karokat" a szervezetedben. persze ez attol is fugg hogy hogy ezt a 3 heti 1 alkalmat mennyi ideig csinalnad. nem biztatlak ilyesmire. de nekem ha falasrohamom van es beviszek 700kcalt meg 800at akkor sok viz irany a vc es hol a fogkefe? en a falasrohamokat ugy elozom meg hogy mikor ramtor hogy sutit ennek vagy ilyesmi akkor olyan zeneket hallgatok amik elterelik errol a gondolatom. vagy arra gondolok hogy ha most megeszem akkor soha nem fogom elerni azt amit szeretnek. vannak kulonbozo oldalak. jo nem mesz anorexiasok kozelebe de ezek az oldalak tenyleg segitnek. es mellesleg tok buszke leszel magadra hogy megsem etted meg azt a sutit vagy csokit.:)
2012. jan. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Na èn egy egyszerű hasmenéses betegség miatt fogytam

5kg aztán sok narancsot és sós vizet ittam,még fogytam úgy 5kg.Abba hagytam most már jól érzem magam,sportolok.És szerintem ha valaki nem ragaszkodik ehhez a hasmenéses fogyáshoz,akkor tök jó kis praktika...lám én csináltam és még is élek,és nem vagyok bulémiás..

2013. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!