Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A hashajtó az tényleg gátolja...

A hashajtó az tényleg gátolja a felszívódást? Tehát ha negeszek egy nagy mennyiségű ételt, utánna beveszek egy hashajtót akkor a kaja kijön úgy hogy nem is hízok tőle?

Figyelt kérdés

Nem kell hurrogni,hogy egészséges életmód meg sok sport... tudom és csinálom. De hiába nem koplalok,egészséges ételeket eszem,néha bűnözök is,szerencsére sikeres a "diétám"is. De ennek ellenére néha olyan falásrohamok törnek rám hogy nem bírok magammal és ilyenkor általában magas kalóriatartalmú édességeket eszek,ami sajnos mindíg van itthon mivel a család többi tagja nem fogyózik.

Persze ezután cefetül érzem magam,jó lenne ha ez a hashajtás ilyen esetekben hatna.

Persze nem kell elmenni a végletekig,nem állandóan csinálnm ezt hanem olyan 3hetente 1nap szokott ez rám jönni.

Azt is tudom hogy egy naptól nem lehet visszahízni és belefér. De akkoris zavaró és a kérdésem nem ehez vonatkozik :)


2011. szept. 5. 11:55
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Figyi ehetnék én 2000kalóriát csirkemellből,zöldségekből,meg hasonlókból. A falás roham a magas kalóriájú ételek után úgy is bekövetkezik.

Éhes nem vagyok ,de kívánom,és mikor már megeszek egy kis szeletet nem bírok utánna leállni...

Az elmúlt fél év alatt meg már kikészültem az állandó önkontrolltól.

2011. szept. 5. 12:35
 12/40 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom... A bulímiások nem csak hánytatják magukat, hashajtóznak. Mint írták a falási rohamoknak is kell legyen oka. Arra meg gondolom te is számítottál, hogy ilyen kérdésnél fognak is valamennyire "ostorozni", hogy ez nagy hülyeség. Mert az is.
2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ha 1500kcal is koplalás,akkor mégis miből érhetném el a kalóriadeficitet?? Nem ehetek 1800 meg 2000kcalt mert akkor nem lenne deficit. Majd ha súlyt akarok tartani akkor igen.
2011. szept. 5. 12:37
 14/40 anonim ***** válasza:
30%

aki nem tudja kontrollálni magát az sosem fog lefogyni vagy ha le is fogy valamennyit azt csak táplákozási zavarral tudja (bulémia). a hashajtó csak tönkretsz és nem is fogsz tőle fogyi mert a szervezeted rögtön elkezdi felszívni a tápanyagot.

ha falásrohamaid vannak akkor a diétád semmit nem ér, valamit nagyon nem jól csinálsz. gondold át mégegyszer.

2011. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy kapni fogok a fejemre,de azért lehetne normálisan is válaszolni a KÉRDÉSRE. Mert érdekel.


Szóval a hashajtás segít valamennyi kalóriát lecsalni a nemsokkal előtte megevett ételből? Gondolom nem az egészet,de valamennyit biztosan,nem?

2011. szept. 5. 12:41
 16/40 anonim ***** válasza:
falásrohamod attól van, hogy kevés a szénhidrátbeviteled ...a kalóriákhoz vajmi kevés köze van...1 kg sertészsírt, ha meg tudnál enni, akkor is éhes lennél utána, mert a szervezeted hiányolni fogja a szénhidrátot
2011. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
A kérdésedre azért nem kapsz normális választ, mert itt vannak annyira normális emberek, akik nem fognak támogatni abban így tedd szépen tönkre magad. Ha arra vágysz menj proana oldalakra. Ott kapsz majd "normális" válaszokat, de az más kérdés, hogy mennyire normális dolog az...
2011. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Közelébe nem megyek az anamiásoknak :)


A ch bevitelem rendben van hiszen ott a reggeli zabpehely,kenyér,délben a köles,rizs és zöldségek,meg van mikor uzsira is tk kenyeret eszek csirkemellel.


Normál esetben nem jön rám ilyen roham,mint most sem mert nincs kísértés,nemsoká megyek kisütöm a csirkemellem,főzök hozzá rizst,meg párolok zöldséget. És totál okés minden. De amikor látom és ott van előttem a ch bomba...az kész.

Ha nem lenne kisértés kibírnám kb egész életemre hogy ne egyek ilyeneket...

2011. szept. 5. 12:49
 19/40 anonim ***** válasza:
10%
igen segít, mert nem szívódik fel a táplálék, csak keresztülszalad rajtad. most örülsz? egyébként ha anorexiás akarsz lenni, és meg akarsz halni csináld nyugodtan
2011. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Most komolyan ...ki a jó élet mondta hogy anorex akarok lenni? Nem is csinálom,csak kérdeztem. Ha csinálnám akkor is havi 1x,könyörgök már az semmi. Nagyanyámat többször elkapja a hasmars és mégsincs semmi baja.

Nem kellene ilyen savanyúnak lenni...

2011. szept. 5. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!